Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Budos smegenys: Laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas

Budos smegenys: Laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas

Internetu:
11,99€
Knygyne:
14,10€

Apie

Praktiniai patarimai, kaip pamažu keisti smegenis ir tapti laimingesniam.Sujungę neuromokslo atradimus su per du tūkstančius metų ištobulintomis budizmo tiesomis, autoriai atskleidžia būdą, kaip sąmoningai keisti gyvenimą į gera. Knygoje „B...
Leidykla: Sofoklis

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9786094443398

Knygos „Budos smegenys: Laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas“ aprašymas

Praktiniai patarimai, kaip pamažu keisti smegenis ir tapti laimingesniam.

Sujungę neuromokslo atradimus su per du tūkstančius metų ištobulintomis budizmo tiesomis, autoriai atskleidžia būdą, kaip sąmoningai keisti gyvenimą į gera. Knygoje „Budos smegenys", paremtoje naujausiais tyrimais, dalijamasi patikrintomis praktikomis, kurių teigiamas poveikis formuojant vidinį pasaulį įrodytas moksliškai. Šios praktikos padės stiprinti dėmesingumą, nuovokumą ir gerą savijautą, išmokys atsipalaiduoti, atjausti kitus ir sumažinti kančias. Dėstoma medžiaga yra be religinio turinio, aiški ir suprantama kiekvienam.

„Budos smegenys" – tai psichologijos, neuromokslo ir kontempliacijos žinių derinys, praturtintas praktiniais patarimais, kuriuos lengvai galėsite pritaikyti kasdienybėje.


Knygoje „Budos smegenys" taip pat aptariama:


• Kaip savo gyvenime sukurti daugiau laimės, meilės ir išminties vietoje pykčio, nerimo, kančios.

• Kaip veiksmingai tvarkytis su stresu, bloga nuotaika, išsiblaškymu, santykių problemomis, nerimu, sielvartu ir pykčiu.

• Kaip įveikti smegenų polinkį fiksuoti neigiamus potyrius ir įsisąmoninti geras patirtis, kad jaustumėtės laimingesni ir labiau savimi pasitikėtumėte.

• Kaip medituoti, kad lengvai pavyktų net ir nė karto anksčiau nebandžius.

• Kaip pajusti ryšį su pasauliu ir nenutolti nuo jo, todėl būti mažiau pažeidžiamam.

• Kokių maistinių medžiagų reikia smegenims norint išlaikyti gerą nuotaiką, palengvinti nerimą, pagerinti atmintį ir dėmesingumą.


Psichologijos mokslų daktaras Rickas Hansonas – Kalifornijos universiteto Berklyje mokslo centro vyresnysis mokslo darbuotojas ir knygų autorius. Įkūrė Neuromokslų ir kontempliatyviosios išminties šaltinių institutą, skaito paskaitas NASA, Oksfordo, Stanfordo, Harvardo ir kituose universitetuose, dėsto meditacijos centruose visame pasaulyje.

Medicinos mokslų daktaras Richardas Mendiusas – neurologas, knygų autorius ir dėstytojas. Studijavo epileptologiją ir neurobiheiviorizmą Kalifornijos universitete Los Andžele.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai