Ypatingo vyro kelias

14,85€
17,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Luceo
Autorius Deivid Deida
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 224
  • ISBN 9786098247336

Knygos „Ypatingo vyro kelias“ aprašymas

Ši knyga - tai dvasinis vadovas trokštantiems nugalėti santykių, darbo ir seksualinės aistros iššūkius.

„Ko gero, Davidas Deida turi didžiausius kiaušus iš visų šiuolaikinių dvasingumo mokytojų." - Vijay Rana, „The Watkins Review".

„Kaip moteris, niekada nesijaučiau tokia suprasta ir įvertinta." - Marci Shimoff, knygos „Chicken Soup for the Woman's Soul" bendraautorė.

„Tas atvirumas, ta meilė! Kaip gyvai Davidas Deida sugeba pasakyti tai, kas žodžiais nenusakoma!" - Colemanas Barksas, knygos „The Essential Rumi" autorius.

„Kartais sutinki žmogų, kuris savo darbais perkelia tave į naują lygmenį. Jų idėjos pateikia atsakymus į visos visuomenės kolektyvinius klausimus. Jų knygos ir seminarai slapta ir viešai aptarinėjami, o po kurio laiko jų idėjos tampa mūsų kasdienės kultūros dalimi. Davidas Deida yra būtent toks. Jau netolimoje ateityje jo idėjos pasklis kaip miško gaisras." - Marianne Williamson, knygos „Grįžimas meilėn" autorė.

„Tokius originalius autorius kaip Davidas Deida sunku įsprausti į rėmus ir priskirti vienai ar kitai kategorijai. Jis sujungia Rytus ir Vakarus, senovės ir šių dienų išmintį. Davidą priskirčiau tai nepakartojamai dinamiškų, gyvų dvasingumo mokytojų grupei, kurie, tarsi džiazo muzikantai, gali perkelti klausytojus tiesiai į realybę už nusistovėjusių formų. Įsidėmėkite mano žodžius: jau netolimoje ateityje originali Davido Deidos dharma plačiai pasklis ir bus žinoma kaip viena didingiausių dvasinių praktikų išraiška, šiandien laisvai prieinama visiems." - Lama Surya Das, knygos „Awakening the Buddha Within" autorius.

„Davido Deidos darbai atskleidžia meilės, kylančios iš žmogiškosios prigimties, gelmę ir nepaprastą dvasingumą, kuris pasitaiko taip retai. Man sunku rasti žodžių, kuriais galėčiau išreikšti dėkingumą ir žavėjimąsi šia unikalia dovana." - Jenny Wade, knygos „Changes of Mind" autorė.

„Davidas Deida nuleidžia dvasingumą iš padebesių ir grąžina į mūsų kūnus, kur jis ir turėtų būti. Jo nekvaila idėja, kad turime auginti savo dvasinį jautrumą, tapo priimtina tiek Naujojo amžiaus, tiek konservatyvioms šiuolaikinio dvasingumo srovėms. Deida padeda mums būti TIKRAIS žmonėmis tikrame pasaulyje, kur realybė yra vis rečiau suvokiama vertybė." - Mariana Caplan, knygos „Halfway Up the Mountain: The Error of Premature Claims to Enlightenment" autorė.

„Deida tyrinėja svarbiausius ir sudėtingiausius vyro gyvenimo aspektus, kaip reta sąžiningai ir išmintingai žvelgdamas tiesiai į pačius slapčiausius jo širdies troškimus. Nuo darbo ir karjeros, santykių su moterimis, sekso ir meilės iki gyvenimo tikslo paieškų šiame vis labiau paviršutiniškame, mechaniniame pasaulyje Ypatingo vyro kelias atskleidžia, kaip vyras gali gyventi visavertį gyvenimą, be kompromisų siekdamas tiesos, atrasdamas viziją ir besąlygiškai dalydamasis savo dovanomis. Ši knyga – tai naujas, revoliucinis požiūris į tai, ką reiškia būti vyru šiuolaikiniame pasaulyje, ir stebėtinai praktiškas vadovas, kaip gyventi subalansuotą, tikrą ir laisvą gyvenimą." - „The Midwest Book Review", „Reviewer's Choice".

„Ypatingo vyro kelias" yra tiesi, provokuojanti ir itin įžvalgi knyga. Naujoviškos vyriškumo idėjos šiuose puslapiuose atsiskleidžia su stipria seksualine energija ir dvasiniu aiškumu... Deida skatina ir moko vyrus gyventi ties savo galimybių riba, be kompromisų ieškoti giliausios gyvenimo tiesos ir svarbiausio tikslo. Jis šneka be užuolankų ir netoleruoja silpnumo.

Davidas Deida (g. 1958 m. kovo 18 d.) - amerikiečių rašytojas, rašantis apie vyrų ir moterų seksualinį ir dvasinį tobulėjimą. Deivido Deidos dešimt knygų išleistos 25 kalbomis. Jis veda dvasinio augimo ir intymumo seminarus ir yra vienas iš daugelio Integralinio instituto steigėjų. Jis atliko tyrimus ir vedė užsiėmimus Kalifornijos universitete Santa Kruze, Leksingtono institute Bostone, San Chosė valstybiniame universitete ir Paryžiaus politechnikos mokykloje. Jis yra daugelio esė, straipsnių ir knygų apie žmogaus dvasingumą autorius.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti