elakcija
Pribuvėjos išpažintis

Pribuvėjos išpažintis

15,57€
22,25€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Lectio divina
Autorius Sabine Ebert
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 368
  • ISBN 9786094844928

Knygos „Pribuvėjos išpažintis“ aprašymas

„Pribuvėjos išpažintis“ – Pribuvėjos sagos trečioji knyga. Tai epinis Sabine Ebert romanas apie viduramžius, gyvai ir unikaliai atkuriantis Vidurio Europos istoriją. Sužinokite, kaip toliau klostysis Martos gyvenimas ir kokie išbandymai jos laukia.


Prieš daugelį šimtmečių gyvenimas buvo griežtai sutvarkytas. Kiekvienas žmogus gimdamas jau turėjo savo paskirtą vietą žemėje. Bet atsirado drąsuolių, pasiryžusių tai pakeisti. Jie iškeliavo kurti laisvesnio, geresnio gyvenimo į nežinią, atsisakę praeities ir pasiėmę tik būtiniausią dalyką – viltį. Žinojo, kad tikslą pasieks ne visi, bet vis tiek pasiryžo. Ir įvyko stebuklas.


1179 metai Magdeburge. Imperatoriškosios tarybos metu imperatorius Fridrichas, pramintas Raudonbarzdžiu, meta pirštinę Saksonijos hercogui Henrikui Liūtui. Tai reiškia tik vieną – šalį vėl apims karas, todėl Kristianas su Marta privalo susitaikyti su tuo, kad vieną dieną jis pasieks ir jų kaimą.


Meiseno markizas Otas nusprendžia paimti į karą neprilygstamą kovotoją Kristianą, kad šis vestų vieną iš jo kariuomenių. Namuose likusi Marta patiria dar vieną likimo išbandymą: Otas nusprendžia, kad Kristianui išvykus Kristiansdorfo valdymą perims valdžios ištroškęs jo vyriausiasis sūnus Albrechtas. O šiam pribuvėja Marta ir jos ypatingos galios jau seniai tapo krislu akyje…


Žurnalistė ir rašytoja Sabine Ebert neįtikėtinai išgarsėjo vos per kelias savaites nuo šios knygos pasirodymo. Įspūdingos apimties istorinis romanas „Pribuvėjos paslaptis“, kurio veiksmas vyksta XII a. Saksonijoje, vos pasirodęs Vokietijoje virto tikra sensacija. Parašyta iš tikros aistros saksų ir vokiečių istorijai knygų serija apie pribuvėją Martą vis plečia gerbėjų būrius visame pasaulyje, Sabine Ebert knygos tapo bestseleriais. Jau parduota milijonai šių istorinių romanų egzempliorių, ARD televizijoje pagal šį romaną sukurtas filmas. Žurnalistinis smalsumas padėjo Sabine Ebert surinkti istoriografinę medžiagą, o tobulas plunksnos valdymas ir lingvistikos studijos Rostoko universitete – sukurti patrauklius personažus ir įtampos kupiną ankstyvųjų viduramžių pasakojimą.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti