Pagrindinės baimės formos

5,00€
*Išpardavimo kaina
11,75€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius Fritz Riemann
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9786090145364

Knygos „Pagrindinės baimės formos“ aprašymas

Kam nežinoma baimė pernelyg daug prisirišti ar būti paliktam?

Ko negąsdina nežinomybė?

Kam nepažįstama ir pabaigos baimė?

Baimė yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Per visą žmonijos istoriją be perstojo rasdavosi vis naujų mėginimų nugalėti, susilpninti, įveikti arba pažaboti baimę. Tikėjimas, kad galime gyventi be baimės, – viena mūsų nuolatinių iliuzijų.

Fritzas Riemannas, žymus vokiečių psichoanalitikas ir psichoterapeutas, nagrinėja pagrindines baimės formas ir būdus joms įveikti. Jis tvirtina, kad baimės priėmimas ir jos įveikimas yra asmens vystymosi žingsnis, leidžiantis bręsti. Knygą Pagrindinės baimės formos F. Riemannas parašė, ketindamas pagelbėti skaitytojams suprasti savo ir kitų baimes. Remdamasis esminėmis egzistencijos baimėmis, psichoterapeutas išskyrė keturis asmenybių tipus, suteikiančius visiems besidomintiems įžvalgų apie psichoanalitinę praktiką. F. Riemanno įvardytų šizoidinių, depresinių, suvaržytų ir isteriškų asmenybių apibrėžimai tapo neatsiejama psichologijos dalimi.

Fritzas Riemannas (g. 1902 m. rugsėjo 15 d. Chemnice, Vokietijoje - mirė 1979 m. rugpjūčio 24 d. Miunchene, Vakarų Vokietijoje) studijavo psichologiją ir psichoanalitiką Leipcige ir Berlyne, įkūrė Miuncheno psichologinių tyrimų ir psichoterapijos institutą. Už nuopelnus psichoanalizei jis tapo Niujorko Amerikos psichoanalizės akademijos garbės nariu. Jau pirmąkart 1961 m. išleista knyga Pagrindinės baimės formos tapo bestseleriu ir yra populiariosios psichologijos klasika.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti