elakcija -30%
Kodėl aš mėgstu savo gimtadienį

Kodėl aš mėgstu savo gimtadienį

Internetu:
7,63€
Sena kaina:
10,90€
Sutaupote:
3,27€

Apie

Kas man brangu serija skirta ugdyti pozityvų mąstymą kasdienėse mūsų vaikų situacijose. Pozityvi pasaulėjauta – tai nuostata į pasaulį žvelgti optimistiškai, viltingai. Pozityviai mąstyti nereiškia mą...
Autorius Trace Moroney

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 20
  • Leidykla Baltų lankų vadovėliai
  • ISBN 978609470124

Knygos „Kodėl aš mėgstu savo gimtadienį“ aprašymas

Kodėl aš mėgstu savo gimtadienį

Kas man brangu serija skirta ugdyti pozityvų mąstymą kasdienėse mūsų vaikų situacijose.

Pozityvi pasaulėjauta – tai nuostata į pasaulį žvelgti optimistiškai, viltingai. Pozityviai mąstyti nereiškia mąstyti nerealistiškai. Pozityviai nusiteikę žmonės suvokia, kad sunkumų kyla tiek optimistams, tiek pesimistams. Skirtumas tas, kad pirmieji, atsižvelgdami į konkrečias situacijas, pasirenka koncentruotis ne į keblumus, bet į išeitis ir galimybes.

Kiekvienoje knygelėje daug kartų vartojau žodžius mylėti ir mėgti, nes esu tikra, kad šie žodžiai geriausiai apibūdina savijautą, kai gyvename nusiteikę optimistiškai ir viltingai. Tai paprasti, bet galingi žodžiai, išreiškiantys mūsų pozityvias mintis apie žmones, situacijas, patirtis ir supantį pasaulį.

Vaiko gimtadienio lūkesčiai gali būti ypač dideli, o emocijos – tapti nebevaldomos. Vieni mėgaujasi, būdami dėmesio centre, kiti nežino, kaip su tuo tvarkytis. Padėkite savo vaikui susidoroti su jį užklupusiais jausmais.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai