Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Laimės planuoklis Meilė sau

Laimės planuoklis Meilė sau

Internetu:
17,00€
Knygyne:
20,00€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Seik
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 224
  • ISBN 9789949741472

„Laimės planuoklis Meilė sau“ aprašymas

Ši knyga sukurta padėti praleisti nuostabius, įkvepiančius, džiaugsmingus, drąsius bei laimingus metus.

Mes, Elo ir Elys, esame jaunos mamos, svajotojos ir ‘darytojos’. Greitame gyvenimo ritme mes supratome kaip svarbu kasdieną skirti dėmesio sau ir prioritizuoti savo poreikius. Dėl to mes turime stiprybės pasiekti savo tikslus, augti kaip asmenybės ir dalintis laime su mus supančiais žmonėmis. Ši knygelė skirta padėti kelionėje per visus nuostabius, įkvepiančius metus, pilnus džiaugsmo, ryžto ir pasitenkinimo. Tikimės, kad rasite veiklos bei įpročių ateičiai. Metams bėgant užsirašyk savo patirtis atliekant įvairius pratimus. Kiekvieną dieną jausk dėkingumą už mažus dalykus ir stebėk ramybę ir džiaugsmą akyse. Pažymėk ko išmokai iš šios veiklos ir kaip subalansuotum sau svarbius dalykus. Dvylikos mėnesių pabaigoje pažvelk atgal ir išanalizuok savo augimą ir vystymąsi. Pajusk tikrą pasididžiavimą savo pasiekimais!Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti