Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena akcija -15%
Lietuva tada ir dabar - draugai,padėjėjai,sargai.2022m.kalendorius

Lietuva tada ir dabar - draugai,padėjėjai,sargai.2022m.kalendorius

Internetu:
10,16€
Knygyne:
11,95€
Apie
Ar žinojote, kokį šunį turėjo dr. Jonas Basanavičius? O su kokiais šunimis fotografavosi Juozas Lukša-Daumantas, prieš išvykdamas paskutinį kartą į Tėvynę? Kaip atrodė tarnybiniai šunys, padėję saugoti tarpukario Lietuvos valstybės sieną? Koks šuo...
Leidykla: Dirva
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 14
  • ISBN 9786098267006

„Lietuva tada ir dabar - draugai,padėjėjai,sargai.2022m.kalendorius“ aprašymas

Ar žinojote, kokį šunį turėjo dr. Jonas Basanavičius? O su kokiais šunimis fotografavosi Juozas Lukša-Daumantas, prieš išvykdamas paskutinį kartą į Tėvynę? Kaip atrodė tarnybiniai šunys, padėję saugoti tarpukario Lietuvos valstybės sieną? Koks šuo pozavo šalia rašytojos Marijos Pečkauskaitės-Šatrijos Raganos Židikuose? Kokie šunys drauge su savanoriais kovėsi Nepriklausomybės kovose? O su kokiais savo augintiniais fotografavosi XIX a. vilniečiai? Kokie buvo mokami mokesčiai už laikomus šunis ir kas privalėjo kabėti po šunų kaklais? Visa tai – „Lietuva tada ir dabar – draugai, padėjėjai, sargai“ kalendoriuje su 12 ypatingų fotografijų. 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai