Lietuvos istorija. Paaugusių žmonių knyga. 1 dalis

Lietuvos istorija. Paaugusių žmonių knyga. 1 dalis

Internetu:
20,43€
Knygyne:
21,50€

Apie

Šią knygą  istorikai Alfredas ir Mangirdas Bumblauskai parašė paaugusiems žmonėms - vaikams ir ...

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 304
  • Leidykla UAB Baltos lankos
  • ISBN 978609470087

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Lietuvos istorija. Paaugusių žmonių knyga. 1 dalis “ aprašymas

Lietuvos istorija. Paaugusių žmonių knyga. 1 dalis

Šią knygą  istorikai Alfredas ir Mangirdas Bumblauskai parašė paaugusiems žmonėms - vaikams ir paaugliams. Bet tai nereiškia, kad jos negali skaityti istorija besidomintys suaugusieji!

Pagrindinis knygos autorių tikslas - papasakoti istoriją, regimą vaiko akimis, ir išmokyti pastebėti istorijos, kultūros ženklus savo kasdieninėje aplinkoje. Beve pirmą kartą dėmesys sutelkiamas į vaikus istorijoje: kokie senovėje buvo jų žaidimai, auklėjimo sistema, mokyklos ir vadovėliai, kaip gyveno ir valdė mažamečiai kunigaikščiai ir karaliai. Daug dėmesio skiriama kasdieniam žmonių gyvenimui (darbams, šventėms, būstui ir mitybai). Senovės palikimas siejamas su dabartimi: pagonybės pėdsakai vietovardžiuose, reliktai šventėse, bibliniai ženklai, Užgavėnių kaukės, „Kaziuko" širdys ir t.t.

Knygoje apstu įdomių, dar negirdėtų mūsų krašto istorijos faktų. Juos autoriai pateikia žaismingai ir intriguojamai, kad pakurstytų jaunųjų skaitytojų smalsumą. Vaizduotę žadinančios užduotys padeda perprasti Lietuvos istoriją, ugdo pilietiškumą ir vertybes, skatina savarankiškai tyrinėti, kritiškai vertinti įvairius procesus, greičiau atrasti reiškinių ir įvykių sąsajas, pagaliau - apmąstyti savo kartos uždavinius ir vietą garbingų Lietuvos kartų grandinėje.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai