Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena
Mano pirmoji gero elgesio knyga

Mano pirmoji gero elgesio knyga

Internetu:
12,92€
Knygyne:
15,20€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 52
  • ISBN 9786090800362

Knygos „Mano pirmoji gero elgesio knyga“ aprašymas

Ar kada teko pakliūti į netvarkos tornadą? O gal žinote tą jausmą, kai užlieja nevaldoma saldumynų banga? Girdėjote apie patyčių laviną? Priešgyniavimo uraganą?


Ši knygelė mažuosius supažindina su tinkamu elgesiu įvairiose kasdienėse situacijose. Nagrinėkite jas kartu, tačiau leiskite vaikui savarankiškai nuspręsti, kuris vaizduojamas elgesys yra tinkamas, o kuris – nepriimtinas. Aptarkite, kodėl vaikas taip mano, ir pastebėsite, kaip palaipsniui stichinis elgesys ims slopti.


Knygoje vaizduojama 20 skirtingų kasdienių situacijų. Jos pateikiamos dviem variantais - tinkamu ir netinkamu elgesiu. Vaikams matant dvi galimas išeitis, lengviau jas įvertinti ir pasirinkti jiems priimtiną. Tokiu būdu yra ugdomas vaiko kritinis mąstymas, pasekmių suvokimas bei numatymas, savarankiškumas, pasitikėjimas savimi, atsakomybės jausmas - ir ne tik! Taip pat svarbu tai, kad kiekvienas knygos puslapis papildytas eilėraštuku. Juos išmokus, galima pritaikyti kasdien bendraujant su vaiku.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti