Medinė mašinėlė Cubika Mūrinis sunkvežimis LM-13

14,16€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
16,66€
Leidykla: Cubika
Informacija
  • ISBN 4823056513425

„Medinė mašinėlė Cubika Mūrinis sunkvežimis LM-13“ aprašymas

Mediniai edukaciniai žaislai yra pagaminti iš klevo ir buko medžių, augusių neužterštose Karpatų vietovėse, masyvo. Mes naudojame tik vandens pagrindo netoksiškus dažus, kurie yra saugūs bet kurio amžiaus vaikams. Visi CUBIKA gaminiai turi Europos kokybės ir saugos sertifikatus. Sukurti pagal Montessori „žaisti ir mokytis“ koncepciją. Mediniai edukaciniai žaislai yra pagaminti iš klevo ir buko medžių, augusių neužterštose Karpatų vietovėse, masyvo. Mes naudojame tik vandens pagrindo netoksiškus dažus, kurie yra saugūs bet kurio amžiaus vaikams. Visi CUBIKA gaminiai turi Europos kokybės ir saugos sertifikatus. Sukurti pagal Montessori „žaisti ir mokytis“ koncepciją.Mediniai edukaciniai žaislai yra pagaminti iš klevo ir buko medžių, augusių neužterštose Karpatų vietovėse, masyvo. Mes naudojame tik vandens pagrindo netoksiškus dažus, kurie yra saugūs bet kurio amžiaus vaikams. Visi CUBIKA gaminiai turi Europos kokybės ir saugos sertifikatus. Sukurti pagal Montessori „žaisti ir mokytis“ koncepciją.

Medinė mašinėlė "LM-13" iš esmės yra mini rūšiuotojas. 

Žaislui naudojami tiktai kokybiški tuopos ir buko pavyzdžiai, augantys ekologiškai švariame Karpatų rajone, o dažymui naudojami bekvapiai vandeniniai dažai, kurie visiškai saugūs vaikams.

Šis medinis žaislas lavina daugelį mažylio gebėjimų ir įgūdžių, įskaitant:

1. treniruojamas nustatymas iš akies

2. lavinama stambioji motorika ir treniruojamas abiejų rankų naudojimas tuo pačiu metu;

3. tiriamos spalvos, figūros ir tobulinami socialiniai įgūdžiai;

4. formuojama kantrybė, sugebėjimas siekti nustatytų tikslų, ir daug kitų naudingų gebėjimų.

Ši dėlionė rekomenduojama mažyliui nuo 18+ mėn


Pagaminta Ukrainoje 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti