Mini LAB Elektronika/3008/BF

10,40€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Buki France
Informacija
  • ISBN 3700802101994

„Mini LAB Elektronika/3008/BF“ aprašymas

Žaislai, žaidimai

Žaislai vaikams nuo 3 metų

Lavinamieji žaislai
Nori užaugęs būti elektriku, o gal tiesiog įdomu kaip veikia elektros grandinė, kas yra rėlė ar nori susikurti savo signalizaciją? Šis rinkinys kaip tik tau, jame yra 6 variantai: tu gali sukurti laikrodį, signalizaciją, elektros grandinę ir t.t.


Elektronikos komplektas. Vaikams nuo 8+.

Sužinokite, kaip sukurti asmeninį žadintuvą atliekant šešis eksperimentus. Pratimui reikalingas laidas (komplekte nepridedamas). Nėra būtinybės lituoti visus komponentus kartu.

Pakuotėje: 1 spausdintinė plokštė, 1 perforuotas kartono paveikslėlis, 7 raudoni laidai, 7 balti laidai, 20 spyruoklių, 1 baterijų dėžutė, 1 garsinis signalas, 1 šviesos diodas (LED), 1 NPN tranzistorius, 1 PNP tranzistorius, 1 kondensatorius, 1 šviesos jutiklis ir atrama, 2 rezistoriai ir iliustracijos su instrukcijomis 6 skirtingiems veiksmams.

Surinkdami komponentus vadovaukitės komplekte pateiktomis instrukcijomis. Padėkite kartoninį piešinį su skylutėmis ant spausdintos plokštės ir pritvirtinkite 4 spyruokles prie skylių Nr. 1, 2, 19 ir 20 paveikslėlyje, stumdami siauresnę spyruoklės dalį per angą. Padedant suaugusiajam uždėkite kiekvieną komponentą ant spausdintos plokštės(A), pasukite plokštę (B), sulenkite komponentų kojeles (C), prastumkite jas per kartoną (D) ir pritvirtinkite prie spyruoklės (E). Norėdami prijungti komponentus, pirmiausia turite įstatyti spyruokles ant spausdintos plokštės.


Komponentų sujungimas:

• Šviesos diodas (LED) – trumpą kojelę pritvirtinkite prie spyruoklės nr.8, o ilgesnę – prie nr.9.

• Kondensatorius – trumpąją kojelę pritvirtinkite prie spyruoklės nr.6, o ilgesnę – prie spyruoklės nr.7.

• Šviesos jutiklis – uždėkite atramą ant šviesos jutiklio ir trumpesnę kojelę pritvirtinkite prie spyruoklės 11, o ilgesnę – prie nr.10.

• Rezistorius (apskritimai: rudas, juodas, rudas) – tvirtinamas prie spyruoklių 15 ir 16.

• Rezistorius (apskritimai: rudas, juodas, geltonas) – tvirtinamas prie spyruoklių 17 ir 18.

• Garsinis signalas – prijunkite juodą laidą prie spyruoklės 1 ir raudono laido 2.

• Baterijų skyrius – raudoną laidą prijunkite prie spyruoklės nr.19 ir juodą laidą prie nr. 20. Norėdami pritvirtinti laidus, sulenkite spyruoklę ir per ją pratempkite metalinį laido galą.

• NPN tranzistorius (SS8050) – uždėkite plokščią komponento pusę ant spausdintos plokštės tam skirtoje vietoje. Pritvirtinkite vidurinę koją prie nr.5 spyruoklės, o likusias kojeles prie 3 ir 4.

• PNP tranzistorius (SS8550) – uždėkite plokščią komponento pusę ant spausdintos plokštės tam skirtoje vietoje. Pritvirtinkite vidurinę koją prie spyruoklės nr.14, o kitas kojeles prie 12 ir 13.

NB! Bet kurio komponento kojelės neturi liesti viena kitos!

Atlikdami šešis eksperimentus vadovaukitės mėlynu logotipu, esančiu instrukcijoje, ir prie jo pritvirtintais numeriais. Pavyzdžiui, balta arba raudona viela sujunkite spyruokles 14 ir 17, tada nr.18 ir 7 ir nr.7 bei 12. Tęskite tol, kol sukursite schemą. Sulenkite spyruoklę, kad prijungtumėte laidus. Įspėjimas! Kurdami schemą baterijas iš žaislo išimkite. Prieš kiekvieną eksperimentą patikrinkite jungtis – prastai prijungti komponentai gali būti pažeisti. Naudokite tik tuos komponentus, kurie yra pridėti komplekte.


Įspėjimas! Skirta vaikams 8+. Įspėjimas! Naudoti tiktai prižiūrint suaugusiems. Detalės pakuotėje gali turėti aštrių vietų arba briaunų.

Produkto spalvos gali skirtis. Tinkamam naudojimui reikalingos 2 AA / LR06 baterijos (į komplektą neįeina). Baterijos turi būti įkraunamos tik prižiūrint suaugusiems. Norėdami įkrauti baterijas, išimkite jas iš žaislo. Niekada nemaišykite įprastų ir įkraunamų baterijų su naujomis ir senomis baterijomis. Nepalikite baterijų žaisle, jeigu jis ilgai nebus naudojamas. Nenaudokite jokio kito maitinimo šaltinio, išskyrus pateiktą AA / LR06 baterijų dėžutę ir nurodomas baterijas. Įspėjimas! Neglauskite žaislo per arti prie ausų.


Išmatavimai: 20 x 25 x 5 cm.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti