Miške ir sode

Miške ir sode

Internetu:
5,94€
Knygyne:
6,25€

Apie

Mokomoji priemonė „Miške ir sode“ skirta parengiamosios klasės mokiniams ir I-IV klasės mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymo(si) poreikių. Knygelėje pateikti ne tik grožiniai kūrinėliai, bet ir dalykinio turinio tekstai, parašyti grožinės literat...

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 64
  • Leidykla Lucilijus
  • ISBN 978995532366

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Miške ir sode “ aprašymas

Miške ir sode

Mokomoji priemonė „Miške ir sode“ skirta parengiamosios klasės mokiniams ir I-IV klasės mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymo(si) poreikių. Knygelėje pateikti ne tik grožiniai kūrinėliai, bet ir dalykinio turinio tekstai, parašyti grožinės literatūros forma, todėl jie skatina vaiką ne tik mąstyti, gilintis į faktinį turinį, bet ir mintyse kurti žodžiais piešiamus vaizdus, vertinti veikėjų poelgius. Kaip papildomo ugdymo mokomoji priemonė ši knygelė gali padėti skaitytojui ne tik praplėsti žinias apie mūsų krašto augalija, bet ir įgyti geresnius savarankiško skaitymo įgūdžius.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai