Miuziklas “Eglė Žalčių karalienė”

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: PROMOSTAR
Informacija
  • Metai 2018
  • Leidykla PROMOSTAR
  • ISBN 0000427444616

„Miuziklas “Eglė Žalčių karalienė”“ aprašymas

Miuziklo „Eglė žalčių karalienė“ garso takelis dviguboje kompaktinėje plokštelėje – naujai papasakota viena nuostabiausių lietuvių pasakų. Originali, kupina įvairovės bei nuotaikų kaitos muzika sulimpa su įtaigiais tekstais ir kuria spalvingą bei įtraukiantį pasakojimą. Miuziklui atlikti ir įrašyti buvo pasitelkti vieni ryškiausių šių dienų talentų, o pats leidinys-knygelė solidumu ir dizainu nenusileidžia turiniui.

„Šią pasaką norėjosi sekti be vardų.
Jį turi tik Žaltys – trims seserims žaidžiant netyčia atspėtas vardas suveikia kaip burtažodis ir užsuka pasakos dėsnių valdomą šios istorijos variklį.
Sąlyga „dar prieš atsirandant vardams“ leido laisvai naršyti po šimtus pasakos, kurią esame sutarę vadinti „Eglė žalčių karalienė“, variantų.
Naršėme į šalį pastūmėję visiems įprastą, kanonizuotą ir kelių kartų sąmonėje įsitvirtinusį pasakos variantą, bandydami apčiuopti jos stuburą iš naujo.
Stuburas, kurį pamatėme – aiškus ir tvirtas, bet dengiamas nevienalyčio margo rūbo. Kaip gegutės, į kurią virsta mūsų Žalčių karalienė – kai kuriose Lietuvos dalyse medžiais arba paukščiais pavertusi savo vaikus, pati egle nevirto.
Neabejotinai, ši pasaka yra ir apie tai, ką esame per daugelį kartų pajutę ir supratę. Tačiau, gegutę paėmę lyg raktą, bandėme atrakinti dar vienas dureles – su viltim, kad už jų dar niekas nebuvo.“  Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti