Mokausi rasyti ir skaityti 2

Mokausi rasyti ir skaityti 2

Internetu:
1,79€
Knygyne:
1,88€

Apie

Dviejų dalių pratybų knygelė Mokausi rašyti ir skaityti – tai ištikimas vaikų draugas kelionėje į nepažįstamą ir stebuklingą raidžių šalį. Su tėvelių ar darželio auklėtojos ...

Informacija

  • Metai 2014
  • Puslapiai 35
  • Leidykla Liberum Artis
  • ISBN 9786094280108

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Mokausi rasyti ir skaityti 2 “ aprašymas

Mokausi rasyti ir skaityti 2

Dviejų dalių pratybų knygelė Mokausi rašyti ir skaityti – tai ištikimas vaikų draugas kelionėje į nepažįstamą ir stebuklingą raidžių šalį. Su tėvelių ar darželio auklėtojos pagalba jau ketverių – šešerių metukų vaikai, skatinami įgimto smalsumo, per žaidimus, pasakas, piešinėlius įsigudrina apsigyventi jaukiame grožio ir kūrybos pasaulyje. Raidės – pagaliau sulauktos viešnios iš elementoriaus, atkeliavusios pažaisti su mažyliu, nustebinti ir sužavėti jį savo stebuklingomis raidėmis. Šis vaikiško raštingumo pradžiamokslis, keldamas intriguojantį malonumą ir viliojantį pažinimo džiaugsmą, suteiks vaikui įgudžių laisviau reikšti savo mintis žaismingų pamokėlių metu ir bendraamžių būryje.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai