Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Mokytojo planuoklis 22/23 - Įkvėpk. Nukreipk. Mokink.

Mokytojo planuoklis 22/23 - Įkvėpk. Nukreipk. Mokink.

Internetu:
16,11€
Knygyne:
18,95€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Seik
Informacija
  • Metai 2022
  • ISBN 4744716013317

„Mokytojo planuoklis 22/23 - Įkvėpk. Nukreipk. Mokink.“ aprašymas

Mokytojai, jūs nuostabūs. Sėkmingi pasaulio pokyčiai atsiranda dėl jūsų kasdienės kantrybės ir pastangų. Mokytojo dienoraščiu padedame išlikti motyvuotiems visus mokslo metus ir įkvėpti jaunimą nuotykiams bei daryti gera. Įsiklausėme į mokytojų poreikius ir sukūrėme mokytojo dienoraštį, kuris padės visus mokslo metus. Mokytojo dienoraštyje užtenka vietos susikurti savo sistemas ir užsirašyti visus reikalingus užrašus apie mokyklą, pamokas ir mokinius. Prioritetų matrica palaiko produktuvumą. Viršelio krašte pridėtas pamokų tvarkaraštis, todėl savaitinis pamokų tvarkaraščio perrašymas dabar liks praeityje. Dienoraštyje rasite po vieną gerą, su mokykla susijusį poelgį, kiekvienos savaitės klausimą, kurį reikia aptarti su mokiniais, ir naudingų puslapių, palengvinančių kiekvieno mokytojo darbą. Šiame mokytojų planuoklyje rasite įrankius, kuriais galite iškart pradėti naudotis, kad darbas ir asmeninis gyvenimas lengvai derėtų ir spindėtų energija tiek mokykloje, tiek už jos ribų. Linkime, kad mokslo metai būtų įdomūs, kupini nuotykių ir kad turėtumėte laiko pasimėgauti šia kelione.

  • Keturi puslapiai savaitės planavimui
  • Suteikite veikloms prioritetus ir žymėkites pastabas
  • Pamirškite apie pasikartojantį pamokų tvarkaraščio perrašymą
  • Svarbiems užrašams taškuotus puslapius
  • Talpi kišenėlė ir papildomi lipdukai pamokų tvarkaraščiui

Datos: 2022 Rugpjūtis – 2023 Liepa

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti