ispardavimas -40%
Nuo pasakos prie pasakos

Nuo pasakos prie pasakos

Nauja kaina:
10,02€
Sena kaina:
16,70€
Sutaupote:
6,68€

Apie

,,NUO PASAKOS PRIE PASAKOS" tai pačių gražiausių populiariausių pasaulio pasakų knyga, papuošta žaviais ir spalvingais paveikslėliais ir pateikiamas didelėmis raidėmis, kad mažieji patys galėtų skaityti ir mėgautis. Pasakos nukels mus į svajonių ir ...
Leidykla: Vaiga

Informacija

  • Metai 2015
  • Puslapiai 256
  • Leidykla Vaiga
  • ISBN 978609440106

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Nuo pasakos prie pasakos

,,NUO PASAKOS PRIE PASAKOS" tai pačių gražiausių populiariausių pasaulio pasakų knyga, papuošta žaviais ir spalvingais paveikslėliais ir pateikiamas didelėmis raidėmis, kad mažieji patys galėtų skaityti ir mėgautis. Pasakos nukels mus į svajonių ir fantazijų pasaulį, kuriame gyvena mylimi veikėjai – Snieguolė ir septyni nykštukai, Alavinis kareivėlis, Auksaplaukė ir daugelis kitų. Žavimės jų nuotykiais. Gražiais ir dorais poelgiais, norime būti į juos panašūs. Kuri mergaitė nesvajoja būti gražuolė karalaitė, o berniukas – drąsus ir išmintingas didvyris? Skaitykite pasakas, klausykitės jų ir kuo ilgiau gyvenkite kartu su mylimais veikėjais nuostabiame svajonių ir fantazijų pasaulyje.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai