Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Nykštukas

Nykštukas

Internetu:
3,37€
Knygyne:
3,55€
Apie
Leidykla: TEV
Informacija
  • Metai 2008
  • Puslapiai 76
  • Leidykla TEV
  • ISBN 9789955879480

„Nykštukas “ aprašymas

Ši knygelė skirta pradinukams, nors joje pateiktos užduotys gali sudominti ir darželinukus, vyresnių klasių mokinius, mokytojus, o gal net ir tėvelius. Knygelėje rasite labai įvairių užduočių, kuriose matematika persipina su galvosūkiais, rimtas užduotis keičia pokštai. Knygelės uždaviniai suskirstyti į septynias grupes: Palygink; Susiorientuok; Nepasiklysk; Skaičiuok; Įsižiūrėk; Neapsirik; Galvok. Visos užduotys yra testinės – užtenka nurodyti vienintelį teisingą iš penkių pateiktų atsakymų. Pasitikrinti galima atsakymų lentelėje knygelės pabaigoje. Savo sprendimą galima palyginti su pateiktais knygelės skyrelyje „Sprendimai ir paaiškinimai“. Tikimės, kad ši knygelė padės ne tik ruošiantis Kengūros konkursui, bet pratins ir prie netikėtumų, neįprastų situacijų, nelauktų klausimų.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai