Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Rezultatų planuotė 2022 A5

Rezultatų planuotė 2022 A5

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Di Lodi
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9786099617732

„Rezultatų planuotė 2022 A5“ aprašymas

Karališkas tigras sako, jog 2022 metai bus palankūs tiems, kurie skirs laiko savo dienotvarkės planavimui. Tigras yra stiprus, drąsus, ambicingas gyvūnas. Karališkojo tigro skvarbus protas visada įkvėps sistemingai siekti trokštamo rezultato.

Nerašykite užduočių ar minčių bet kur, neturėdami aiškios sistemos. Mintis ir užduotis pasižymėkite kryptingai ir sistemingai Rezultatų Planuotėje.  

Rezultatų planuotėje rasite viską, ko reikia einant sėkmės keliu:

 ???? Aiškų įvardinimą, KAIP nusistatyti tikslus;

 ???? Nuoseklią sistemą, KAIP konkretų tikslą išskaidyti į etapus;

 ???? Aiškiai suprasite, KAIP etapus paversti veiklomis;

 ???? Turėsite aiškias nuorodas, KAIP veiklas užsirašyti kiekvienoje savaitėje ir KAIP tai paversti sisteminga progreso stebėsena;

 ???? Suprasite, KAIP įsivertinti kiekvieną savaitę ir kiekvieną mėnesį;

 ???? Labai aiškiai matysite, KAIP tikslas artėja link jūsų ir pajusite vidinę harmoniją bei džiugesį, kai visi užsirašyti darbai stebuklingai bus atlikti.

Jei bus tokių momentų, kad vis tik nerasite laiko nustatyto tikslo veikloms atlikti, puikiai suprasite, KOKIOS Jūsų vidinės nuostatos tam kliudė ir turėsite aiškią nuorodą, KAIP padėti pačiam SAU. Šias nuorodas rasite Planuotėje.

Pamirškite darbo knygą, visur su savimi turėkite sistemingą Rezultatų Planuotę.                      

Aukštos kokybės planuotė padės užtikrintai eiti tikslų link, o motyvacija lydės kiekviename žingsnyje. 

Patogus formatas leis užrašyti visas norimas mintis bei užduotis. Kietas viršelis ir stori puslapiai užtikrins planavimo kokybę ir komfortą visus metus.

Planuotėje yra galimybė pradėti planavimą iš karto, tik įsigijus - papildomai yra gruodžio mėnuo. 

Rezultatų Planuotės autorė dr. Diana Satkutė ilgai ieškojo paties geriausio planavimo varianto, kuris padėtų efektyviai siekti asmeninių tikslų. Diana rėmėsi verslų konsultavimo ir asmeninio augimo patirtimi. Taip Diana sukūrė planavimo sistemą, kurią rasite Rezultatų Planuotėje. Sukurta sistema leidžia stebėti pasiekimų progresą ir siekti asmeninių tikslų lengvai ir harmoningai.                        

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti