Rytojaus dienoraštis

Leidykla: Berklis
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 57
  • ISBN 4770013001733

„Rytojaus dienoraštis“ aprašymas

Paskirtis: Užrašinė-knygelė "Rytojaus dienoraštis" skirta 22 dienų intensyviai asmeninei saviugdos praktikai "Rytojaus dienoraštis".


Įspėjimas: knygelėje pateikta praktika yra skirta saviugdai be jokios iliuzinės pažadų garantijos poveikio asmeniui, todėl perkantysis visiškai prisiima atsakomybę už tai, kaip jį veikia saviugdos priemonė ir pirkdamas suvokia, kad nebuvo ir nėra suklaidintas "mistinės" reklamos.


Užrašinėje "Rytojaus dienoraštis" rasite specialią "Rytojaus dienoraščio" techniką, jos aprašymą ir tuščių lapų šiai savistabos praktikai atilikti 22 dienoms. Rytojaus dienoraštis - tai speciali savistabos technika, kuri leidžia minčiai manifestuoti realybėje po to, kai tikslingai ją nukreipiame ten, kur norime gauti rezultatą.


Kas paneigs, kad nesame tobulai suprogramuoti "įrenginiai"? Žmogus - tobulai sukurtas kūrinys tos jėgos, kurios mes niekad nepačiupinėsime, bet visi jaučiame ją esant širdyje. Dar mes ją linkę supaprastintai vadinti Dievu. Bet kas už to slypi - niekas nežino, tik jaučia.


O kol mums duota žinoti tiek, kiek leista žinoti, kodėl nepasinaudojus tuo moksliniu faktu, kad mūsų protui visiškai nusispjauti, kur faktas, o kur svajonė. Jis viską priima rimtai vienodai. Todėl rytojaus užsiprogramavimo technika taip puikiai veikia ir pasiteisina.


Viską, ką nori gauti išorėje, pirmiausia turi pamatyti savo viduje. Turi tai užsiprogramuoti. Todėl eik į save ir viską, ką nori gauti, gausi išorėje. Išbandyk 22 dienų rytojaus dienoraščio praktiką ir įsitikink tuo per savo patirtį.


Rašymas - tai savita meditacijos forma, todėl taip svarbu šią techniką atlikti raštu skiriant laiko sau bent kelias minutes kas vakarą prieš miegą. Meditacijos metu žmogus gali susikurti sau naują likimą, gali pagyti nuo "nepagydomų" ligų ir panašiai, nes iš linijinio laiko žmogus persikelia į dabarties akimirką. O ji ir yra amžina. Nieko nėra amžino, išskyrus dabarties akimirką. Mes visada esame dabartyje. Praeitis ir ateitis egzistuoja mūsų prote. Meditacijos metu tai nutildę, atsiduriame dabarty ir leidžiam patirti patys sau dabarties stebuklą. Jei suvokiame, kad dabar gyvename amžinybės akimirkoje, tai reiškia, kad visos galimybės egzistuoja dabar. Todėl taip svarbu savo mintis nukreipti į tai, ko norime, o ne į tai, ką "kažkaip" išgyvename, ką mums primeta aplinkybės.


Atsiliepimai apie Rytojaus dienoraščio techniką:


"Sveiki, kolegos, kaip jums sekasi? Noriu su jumis pasidalinti pastaraisiais įvykiais. Evelina buvo minėjusi apie praktiką "rytojaus dienoraštis". Pradėjau rašyti dešimt dienų ir galiu pasakyti, veikia nuo pirmos dienos. Pradžioje nesugalvodavau, kaip rašyti, tai tiesiog rašiau "kad man buvo labai sėkminga diena". Po pirmo įrašo kitą dieną parduotuvėje perkant batus pardavėja man suteikė penkių eurų nuolaidą, kas mane labai nustebino. Įdomiausia dalis ta, kad sulaukiau netikėto pakvietimo prisijungti kaip seo specialistei prie merginų komandos, kurios jau teikia tekstų rašymo paslaugas rinkoje. Joms reikėjo būtent seo specialistės, o aš nei vienos merginos iki šiol nepažinojau. Yra ir kitų daug gerų mažų, bet malonių dalykų iš to rytojaus dienoraščio rašymo. Sėkmės jums." - Kristina Lapkauskienė


Aktorius Tomas Žaibus


irgi išbandė rytojaus dienoraščio praktiką:


"Pabandžiau pasirašinėt mintis iš vakaro. Ir jau gavau vaidmenį miuzikle ir garsinti naująjį.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti