Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Sąsiuvinis Svajonės mėnulyje

Sąsiuvinis Svajonės mėnulyje

Internetu:
4,24€
Knygyne:
4,99€

Apie

sąsiuvinis, ant kurio apsigyveno pagrindinė Cozywood veikėja. Ji yra viena iš Cozywood miestelio gyventojų, tikriausiai pamenate ją ir ant medinių Cozywood atvirukų. Tačiau ant sąsiuvinio ji apsigyveno ne šiaip. J...
Leidykla: Cozywood

Informacija

  • Leidykla Cozywood
  • ISBN 4779034724447

„Sąsiuvinis Svajonės mėnulyje“ aprašymas

sąsiuvinis, ant kurio apsigyveno pagrindinė Cozywood veikėja. Ji yra viena iš Cozywood miestelio gyventojų, tikriausiai pamenate ją ir ant medinių Cozywood atvirukų. Tačiau ant sąsiuvinio ji apsigyveno ne šiaip. Ji turi jums istoriją. Ji magiška. Čia ji išdrįso atskleisti jums savo super galią, kokia ji? Iškart suprasite atvertę pirmąjį sąsiuvinio puslapį.Sąsiuvinio viduje dovana - specialus skirtukas.Lapų skaičius - 80. Puslapiai - languoti. Sąsiuvinio turinys pateiktas anglų kalba (EN)

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai