Semčiukai

18,66€
21,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Appy Books
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 157
  • ISBN 9786099622910

Knygos „Semčiukai“ aprašymas

Semkadoras, mano mielas drauge, yra tokia šalis, kurioje nieko nėra taip, kaip turėtų būti. Arba viskas yra kaip tik taip, kaip reikia – niekas juk iš tiesų nežino, kaip reikia, kad būtų.

Semkadore skraido ežiukai, čiulba kiaulės, lėtai vaikšto dramblio dydžio drugeliai, greitai skraido drugelio dydžio drambliai ir ... gyvena Semčiukai. Semčiukai – tai tokie mieli ir išdykę padarėliai, gimstantys iš dulkių kamuolių, kuriuos namuose pamatę suaugę žmonės įprastai atsidūsta. Su šiais pasakojimais auga mažoji Luna – Semčiukus ji pažįsta nuo vaikystės, o mažųjų padarėlių istorijos buvo Rimantės atrastas raktas dukrą mokyti sąmoningumo bei supažindinti su pasauliu, kuris yra visoks, bet pirmiausia – stebuklingai įdomus.

Bali patu!

Ši knyga mažiesiems skaitytojams sužadins begales idėjų ir suteiks peno pokalbiams apie amžinąsias vertybes, savivertę ir požiūrį į pasaulį. Maži išgalvoti padarėliai lydi vaikus visoje skaitymo kelionėje ir padeda atsakyti į svarbiausius klausimus bei pažinti gyvenimiškąsias tiesas. 

Itin vaizdingas, šmaikštus ir prasmingas kūrinys šia pasakiška kelione leis mėgautis ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. Jau pamilta mažųjų skaitytojų, ši knyga išsiskiria autorės kūrybiškumu, rašymo stiliumi ir dėmesiu mažoms detalėms.

Šviesi ir gili knyga, kuri gali būti nuostabi dovana bet kuriam vaikui.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti