Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Senelės pasaka. Įgarsinta vakaro pasakėlė

Senelės pasaka. Įgarsinta vakaro pasakėlė

12,84€
Knygyne:
18,35€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 8
  • ISBN 9786090145302

Knygos „Senelės pasaka. Įgarsinta vakaro pasakėlė“ aprašymas

Garsios lietuvių literatūros poetės, rašytojos, kūrėjos Salomėjos Nėries eilėraštį „Senelės pasaką“ turbūt žino kiekvienas. „Apšerkšniję mūsų žiemos – Balta, balta – kur dairais – Ilgas pasakas mažiemus Seka pirkioj vakarais“, - šias eilutes prie Kalėdinės eglutės deklamavo ne viena mokinukų karta. Ir nors ši pasaka parašyta praėjusiame šimtmetyje, mažuosius ji džiugina iki pat šiol. Nesudėtingi žodžiai, rimas ir pakankamai paprastai papasakota įstabi istorija leidžia įsijausti į stebuklingą Kalėdinį laikotarpį. Šiuolaikiški paveikslėliai, didelės raidelės ir garsiniai mygtukai – ši knygelė itin patraukli mažiesiems skaitytojams. 

Salomėja Nėris (1904 - 1945) - XX a. I pusės poetė, neoromantikė. Kartu su daugeliu kitų lietuvių rašytojų ji buvo išrinkta į vadinamąjį Liaudies seimą. Prasidėjus Antrajam pasauliniam karui, ji su sūnumi pabėgo į Rusiją. Karui baigiantis ji parengė eilėraščių rinkinį "Prie didelio kelio", tačiau sovietų valdžiai jis nepatiko ir rinkinys buvo pakeistas. S. Nėris sunkiai susirgo ir mirė Maskvoje, nors norėjo grįžti į gimtinę.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti