Sesė

10,63€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
12,50€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 32
  • ISBN 9786090803097

„Sesė“ aprašymas

4-7 m. vaikams.

Gudri lapė svajoja apie sesę. Vieną dieną jos troškimas išsipildo. Tik vietoj išsvajotos sesės ji sulaukia...brolio! Laputė jaučiasi sumišusi, nusivylusi, ji pyksta...Vis dėlto galiausiai Gudri lapė, taip troškusi sesers, pasiryžta pati tapti pačia geriausia sese savo broliui.

„Tai istorija apie patirtį, kurią išgyvena daugelis, kai šeimoje gimsta brolis arba sesė. Puslapis po puslapio keliaudami kartu su pagrindine veikėja  – smalsia, jautria, žaisminga Gudria lape, galime stebėti, koks dinamiškas yra vaiko pasaulis. Autorė puikiai atskleidžia, kiek daug jausmų išgyvena vaikai laukdami būsimo šeimos nario, įsivaizduodami ateitį kartu su juo ir kas gali nutikti, kai tie lūkesčiai neišsipildo.

Nuoširdus ir kupinas šilumos pasakojimas skatina pastebėti ir suprasti vaikų jausmus bei patikėti, kad mažieji yra pajėgūs įveikti kylančius sunkumus ir priimti išmintingus sprendimus, jei tik gebame priimti jų stiprias emocijas. Skaitydami šią knygą kartu su vaikais tėvai turės puikią galimybę atverti duris pokalbiams apie svarbias santykių temas“.

 Vaikų psichologė Eglė Dapkevičė

Knygai „SESĖ“ iliustacijas sukūrė vaikų knygų dailininkė Simona Jurčiukonytė. Tai yra debiutinė edukacinių leidinių vaikams autorės, edukologės Živilės Labutės paveikslėlių knyga vaikams. Knygos pagrindinę heroję - Gudrią lapę galima sutikti ir kituose leidiniuose: užduočių knygoje „Gudrios lapės abėcėlė“ ir „Gudri lapė. Dienoraštis“.  


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti