Slaptasis kodas. Pradedu programuoti

Slaptasis kodas. Pradedu programuoti

Internetu:
22,42€
Knygyne:
23,60€

Apie

Domitės kompiuteriniais žaidimais ir kompiuteri ne grafika ? Norite išmokti kurti kompiuterines programas ? Knygoje „Slaptasis kodas“ rasite viską, ko reikia pradedančiam programuotojui. Tai nuotaikingas programavimo pradžiamokslis su spalvinga gr...
Leidykla: Šviesa

Informacija

  • Metai 2015
  • Puslapiai 224
  • Leidykla Šviesa
  • ISBN 978543006449

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Slaptasis kodas. Pradedu programuoti“ aprašymas

Slaptasis kodas. Pradedu programuoti

Domitės kompiuteriniais žaidimais ir kompiuteri ne grafika ? Norite išmokti kurti kompiuterines programas ? Knygoje „Slaptasis kodas“ rasite viską, ko reikia pradedančiam programuotojui. Tai nuotaikingas programavimo pradžiamokslis su spalvinga grafika ir nuosekliais nurodymais, kuriuos lengvai perpras bet kuris programavimo naujokas. Skaitydami šią originalią programavimo knygą įsisavinsite programavimo pagrindus ir juos įtvirtinsite keletu linksmų programavimo projektų, naudodamiesi dviem pasaulyje populiariomis programavimo kalbomis – „Scratch“ ir „Python“. „Slaptasis kodas“, puikiai papildantis informacinių technologijų ugdymo programą , net pačių sudėtingiausių programavimo operacijų mokymąsi pavers linksma ir nuotaikinga pramoga.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai