Statinių konstrukcijų projektavimo pagrindai

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Autorius J.Parasonis
Informacija
  • Metai 2008
  • Puslapiai 219
  • Leidykla VGTU leidykla Technika
  • ISBN 9789955283171

Knygos „Statinių konstrukcijų projektavimo pagrindai “ aprašymas

Vadovėlyje išdėstytos statinių laikančiųjų konstrukcijų skaičiavimo ir projektavimo prielaidos, sąlygos ir konstravimo pagrindai. Nagrinėjant statinių skaičiavimų prielaidas ir sąlygas aptariama: pagrindinės sistemos ir skaičiavimo schemų parinkimas, medžiagų mechaninių savybių ir statinių poveikių reikšmių nustatymo metodai, konstrukcijų ribiniai būviai, technologinių veiksnių įtaka.
  Išdėstyti konstravimo pagrindai siejami su įvairių medžiagų laikančiųjų konstrukcijų elgsenos, elementų jungčių ypatumais. Nagrinėjamas pamatų, sienų, perdangų ir stogų konstravimas.
  Nagrinėjami rekonstruojamų pastatų laikančiųjų konstrukcijų projektavimo ypatumai siejami su statinių konstrukcijų ilgaamžiškumu, patikimumu, jų technine būkle.
  Vadovėlyje pateikiamos pagalbinės priemonės konstrukcijoms apytiksliai skaičiuoti.
  Akcentuojama ne vien kaip projektuoti statinių konstrukcijas, bet ir kodėl projektuojama būtent taip. Dėl to vadovėlyje mažai formulių, o dėstomi dalykai daugiausia grindžiami samprotavimais, kurie argumentuojami.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti