Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Virsmo taškas (kišeninis formatas)

Virsmo taškas (kišeninis formatas)

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Eugrimas
Autorius M. Gladwell
Informacija
  • Metai 2011
  • Puslapiai 367
  • ISBN 9786094370892

Knygos „Virsmo taškas (kišeninis formatas) “ aprašymas

Virsmo taškas yra tas magiškas akimirksnis, kai idėja, tendencija ar socialinė elgsena peržengia tam tikrą ribą, išplisdama ir pasklisdama žaibo greitumu. Kaip gripo epidemija gali prasidėti nuo vieno sergančio žmogaus, taip ir nedidelis, bet tikslingas postūmis gali tapti madų tendencijos, naujo gaminio populiarumo ar nusikalstamumo lygio sumažėjimo priežastimi. Ši knyga, kurioje Malkolmas Gladvelas tyrinėja ir talentingai aprašo virsmo taško reiškinį, jau keičia viso pasaulio žmonių suvokimą apie parduodamus produktus ir platinamas idėjas.

Atsiliepimai

Virsmo taškas puikiai atskleidžia stebuklingą protingos žurnalistikos galią sujungiant daugelį sričių atrasti naujus požiūrius ir paaiškinimus. Paradigmas laužanti knyga. Perskaičiau ją pasakodamas kitiems, ką perskaičiau.

RYTIS JUOZAPAVIČIUS, lektorius ir žurnalistasNepaprastai įdomi knyga, verčianti naujai suvokti pasaulį.
FORTUNE


Neabejotinai įtikinama.., nepaprastai vertinga.
CLAIRE DEDERER, Seattle TimesGladvelas sugeba sudėtingas teorijas perteikti aiškia, elegantiška proza, sukurdamas charizmatišką kelionės vadovą.
CHRISTOPHER HAWTHORNE, San Francisko ChronicleKaip verslo metodo aprašymas Virsmo taškas yra tikrai aukščiausios kokybės knyga, pilna naujų teorijų apie manipuliacijos mokslą.
AARON GELL, Time Out
 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti