Vlados Musvydaitės knyga - užrašinė „Motyvacija judėti“ (juoda)

Vlados Musvydaitės knyga - užrašinė „Motyvacija judėti“ (juoda)

Internetu:
13,98€
Knygyne:
16,45€

Apie

Tai unikali Lietuvoje motyvacinė knyga-užrašinė, kurios autorė sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė. Naudojantis mobilia programėle „Motyvacija judėti“ knygoje-užrašinėje galima skenuoti AR garso kodus ir klausytis a...
Leidykla: Balto

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 224
  • Leidykla Balto
  • ISBN 978609823309

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Vlados Musvydaitės knyga - užrašinė „Motyvacija judėti“ (juoda)“ aprašymas

Vlados Musvydaitės knyga - užrašinė „Motyvacija judėti“ (juoda)

Tai unikali Lietuvoje motyvacinė knyga-užrašinė, kurios autorė sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė. Naudojantis mobilia programėle „Motyvacija judėti“ knygoje-užrašinėje galima skenuoti AR garso kodus ir klausytis audio motyvacijų.

Ši užrašinė yra skirta metams, nes joje yra 52 motyvacijos. Jas skaitydami sužinosite naujų faktų apie sveikatingumą.

Tik jūs galite nuspręsti, kada prasideda jūsų metai! Užrašine pradėkite naudotis bet kuriuo metų laiku, kai jausite poreikį būti motyvuotu. Kiekvieną savaitę skaitykite po vieną motyvaciją ir šalia užsirašykite kilusias naujas idėjas.

Nepriekaištingas dizainas – klasikinė spalva, malonus liesti odos imitacijos viršelis, puslapiai linijomis ir taškeliais. Premium kokybės medžiagos patiks net ir išrankiausiems.

„Žmogus unikalus tuo, kad tik jis pats geriausiai jaučia, kada jam pradėti judėti“,

– „Motyvacija judėti“ autorė Vlada Musvydaitė

- Puslapiai linijomis skirti naujoms idėjoms užsirašyti, o puslapiai taškeliais leis ne tik rašyti, bet ir braižyti lenteles ar piešti eskizus.

- Užrašinės puslapius prilaiko patogi ir gerai pritvirtinta gumelė, kuri tikrai pravers, kai į ją įdėsite papildomų lapelių.

- Viduje esanti juostelė-skirtukas leis lengvai atversti norimą puslapį.

„Motyvacija judėti" knygą-užrašinę pildykite patys arba nudžiuginkite išskirtine dovana artimuosius, draugus ar verslo partnerius!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai