Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Žaidimas

Žaidimas "Skanaus!"

Internetu:
8,46€
Knygyne:
9,95€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • ISBN 5907608646881

„Žaidimas "Skanaus!"“ aprašymas

Žaidimas „Skanaus!“ (skirtas 1–4  žaidėjams nuo 3 iki 7 metų). 

Rinkinio sudėtis: 4 lėkštės su patiekalais, 4 dvipusės produktų lentelės, 36 kortelės su produktais, 1 žaidimo taisyklių knygelė. 

Greitas, nesudėtingas ir... apetitą keliantis žaidimas! 

Ką šiandien gaminsime? Sočią daržovių sriubą ar traškią picą? O gal įvairiaspalves vaisių salotas? Čia viskas taip skanu! Pasirink patiekalą, surink reikiamus ingredientus ir – skanaus!

Šis žaidimas žadina kulinarinę vaizduotę, skatina kalbėti apie sveiką mitybą ir kartu suteikia galimybę patirti džiaugsmą ruošiantis gaminti ir gaminant įvairius patiekalus. Žaisdami vaikai sužino, iš ko gaminami skirtingi patiekalai, kaip vadinamos jų sudedamosios dalys. Dėl spalvingų piešinių bei žaidimo variantų gausos žaidimas ilgai nenusibos.

Žaidimas puikiai tinka atminčiai, pastabumui, dėmesio koncentracijai, loginiam mąstymui lavinti bei vaikų bendradarbiavimui ugdyti. Dvikalbiai užrašai (lietuvių ir anglų kalbomis) prie patiekalų sudedamųjų dalių leis praplėsti su maistu susijusį žodyną.

Taisyklėse rasite net 12 žaidimo variantų – žaidimas niekada nepabos!


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti