Apie laisvę ir apie tulpės žie

Informacija
  • Metai 2006
  • Puslapiai 319
  • ISBN 0000008018743

Knygos „Apie laisvę ir apie tulpės žie “ aprašymas

(1906-1983) - iškilus asmuo kovų dėl laisvės istorijoje.Tai skaudaus likimo, sovietinės sistemos gniuždyta, slopinta, bet nenugalėta moteris. Poetė, bibliotekos vedėja, rezistentė, sovietinio konclagerio kalinė, o vėliau viena iš Lietuvos Helsinkio susitarimų rėmimo grupės signatarų, aktyviai dalyvavusi šios grupės kovoje už žmogaus teises. Stebėtinos pilietinės drąsos ir stiprios dvasios asmenybė.

Tai apie ją poetas, „helsinkietis" Tomas Venclova rašė: „...tvirtai žinojau, kad Lietuvoje yra mažų mažiausiai vienas visiškai laisvas žmogus." Knyga pristato O. Lukauskaitę-Poškienę kaip kultūrininkę ir visuomenininke: čia pirmąsyk surinkta jos kūrybinio ir epistolinio palikimo didžiuma, publikuojami kai kurie dokumentai, atsiminimai apie ją. Tarp autorės grožinių kūrinių labiausiai dėmesį turėtų patraukti Lagerio pasakos (parašytos 1973 m. Ir ligi šiol skelbtos tik periodikoje). Pateikiamas ir išsamus asmenybę bei gyvenimo kelią apžvelgiantis knygos sudarytojos straipsnis.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti