Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite

21,08€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
24,80€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Investuok
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 456
  • Leidykla Investuok
  • ISBN 9786098013474

„Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite“ aprašymas

„Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite“ – viena iš svarbiausių investavimo minties knygų – yra užtikrintai įsitvirtinusi tarp TOP 10 visų laikų investavimo knygų.

Daugybė faktų, pavyzdžių ir skaičių , bet knyga skirta būtent neturintiems specialaus finansinio pasirengimo ir duoda praktinius patarimus apie tai, kas veikia ir kas ne ( jos autorius – ne tik investuotojas, bet ir tituluotas akademikas).

12 leidimų, 1,5 mln. parduotų knygų – objektyvus pripažinimas. „Geriausias investavimo vadovas, kokį tik galima gauti už pinigus“ – The Wall Street Journal tikina, kad iš dešimties pakalbintų investavimo ekspertų visi 10 veikiausiai rekomenduos šią knygą.

Ar dar tik galvojate apie savo pirmąją investiciją, ar jau svarstote, kada ir kaip išeiti į pensiją, ar esate kažkur viduryje , „ Atsitiktinis klaidžiojimas Volstrite“ turėtų būti svarbiausias leidinys Jūsų skaitytinų knygų sąraše.

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti