Diagnozė - vėžys, gydytis ar gyventi? Alternatyvus požiūris į onkologiją

6,88€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
8,30€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: UAB Drema
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 216
  • Leidykla UAB Drema
  • ISBN 9786099611105

„Diagnozė - vėžys, gydytis ar gyventi? Alternatyvus požiūris į onkologiją“ aprašymas

Šioje knygoje autorius atskleidžia onkologijos gydymo tradiciniais metodais nesėkmių priežastis ir supažindina skaitytoją su alternatyviu požiūriu į vėžio prigimtį, jo atsiradimo priežastis, taip pat su natūraliais jo gydymo būdais, kurių veiksmingumas patikrintas praktiškai.

Pasak Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO), tarp žmonių mirties priežasčių vėžys visame pasaulyje yra pirmajame dešimtuke. Šalyse, kuriose žmonių pajamos yra didelės, padėtis kur kas blogesnė: onkologinės ligos pagal paplitimą nusileidžia tik išeminėms širdies ligoms ir insultui. Milijonams žmonių kasmet diagnozuojama ši liga ir milijonai miršta, kadangi tradicinė medicina, nepaisant visų šiuolaikiškų ir labai brangių diagnozavimo ir gydymo galimybių, yra bejėgė pakeisti daugumos ligonių likimą. PSO prognozės taip pat neguodžia – mirtingumas nuo vėžio kasmet tik didės. Todėl diagnozė „vėžys“ daugumai pacientų tampa baisiu nuosprendžiu. Genetinė vėžio kilmės teorija, visuotinai pripažinta medicinoje, pasak kurios, susirgti gali kiekvienas ir staiga, tik sustiprina šios ligos baimę. Toks požiūris į vėžį mūsų visuomenėje yra plačiai paplitęs ir nekeliantis abejonių.

Ši knyga iš esmės keičia mūsų požiūrį į onkologiją ir griauna vyraujančius stereotipus. Autorius (gydytojas natūropatas ir praktikuojantis alternatyviosios medicinos onkologijos specialistas) joje atskleidžia vėžio tradicinių gydymo metodų nesėkmių priežastis ir pateikia kitokį požiūrį į vėžio kilmę, jo priežastis, taip pat supažindina skaitytoją su natūraliais jo gydymo būdais, kurių veiksmingumas patikrintas praktiškai.

Knyga skirta plačiajai visuomenei, ne tik vėžiu sergantiems ligoniams ar gydytojams onkologams.

Onkologiniams ligoniams ji ne tik padės atsisakyti vyraujančių klaidingų stereotipų, suteiks vilties išgyti, bet ir taps kelrodžiu, atvesiančiu į naują gyvenimą be ligos. Knyga taip pat atskleis paprastus onkologinių ligų gydymo etapus, kuriuos gali išbandyti kiekvienas, nepaisant jo fizinės ir finansinės būklės.

Onkologams, kurie tikrai nori išlikti ištikimi savo pašaukimui (sėkmingai padėti ligoniams sveikti, o ne daryti verslą iš jų ligos), knyga gali būti postūmiu išsamiau susipažinti su šia liga ir ieškoti tikrai veiksmingų bei saugių alternatyvių vėžio gydymo būdų.

O su onkologija nesusidūrusiems skaitytojams ši knyga padės suprasti, kas yra sveikata natūropatijos požiūriu, paskatins prisiimti atsakomybę už savo ir artimųjų sveikatą bei užkirsti kelią ne tik vėžiui, bet ir kitoms ligoms atsirasti.

 

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti