Drakonas ir drugeliai

9,95€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
11,70€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Michael Ende
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 26
  • ISBN 9786094418358

„Drakonas ir drugeliai“ aprašymas

Šmaikšti eiliuota istorija mažiesiems apie tai, kad vardas ne visuomet atitinka jo turėtojo prigimtį. Su humoru pasakojama apie pikčiurną drakoną švelniu vardu Drakelis ir apie tylų drugelį trankiu vardu Drugonas. Abu nepatenkinti savo vardais – ką gi daryti? Knyga suteiks galimybę ne tik smagiai pasijuokti bei pasigrožėti detaliais piešiniais, bet ir rimtai pasikalbėti apie žodžius, jų skambesį, prasmę bei vardų ir pavadinimų galią.

Michaelis Endė (Michael Ende, 1929–1995) – vienas garsiausių vokiečių rašytojų. Parašė daugiau kaip 20 knygų, kai kurias pats iliustravo. Išgarsėjo apysakomis-pasakomis „Džimas Saga ir mašinistas Lukas“, „Džimas Saga ir pašėlęs Tryliktukas“, „Momo, arba Nuostabus pasakojimas apie laiko vagis ir mergaitę, kuri žmonėms grąžino iš jų pavogtą laiką“ bei žymiausiu savo gyvenimo kūriniu – romanu-pasaka „Begalinė istorija“. Už kūrybą apdovanotas daugeliu tarptautinių premijų, knygos išverstos į daugiau nei 40 kalbų. Rašytojo kūryboje vaizduojamas pozityvus utopinis pasaulis, kuriame veikia mistinės būtybės, gausu nuotykių.

Laura Fuchs ir Florianas Fuchsas (Laura Fuchs, Florian Fuchs) – laisvai samdomi iliustruotojai ir autoriai, gyvena ir dirba Šlėzvige-Holšteine. Šiai knygai iliustruoti pirmą kartą susibūrė į komandą. Florianas sugalvojo ir nupiešė piešinius, o Laura liejo akvareles. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti