Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Jurgos Ivanauskaitės knygos

Jurgos Ivanauskaitės knygos

Jurga Ivanauskaitė (1961-2007) – viena iš žymiausių XX a. pabaigos-XXI a. pradžios Lietuvos rašytojų, eseisčių, prozininkių, dramaturgių. Jos bibliografijoje yra šie skaitytojų pamėgti kūriniai: romanai „Miegančių drugelių tvirtovė”, „Ragana ir lietus”, „Placebas”, eilėraščių rinkiniai „Šokis dykumoje”, „Odė džiaugsmui”. Ypač didelio skaitytojų dėmesio sulaukė paskutinioji rašytojos eseistikos, meditacijų ir laiškų knyga „Viršvalandžiai”,  kuri buvo išleista tik po J. Ivanauskaitės mirties. Pagal profesiją ji buvo dailininkė, todėl neretai Jurgos Ivanauskaitės knygos yra iliustruotos pačios autorės sukurtais darbais.

Išdėstymas:

Jurga Ivanauskaitė

Internetu:
10,71€
Knygyne:
12,60€

..

Jurga Ivanauskaitė

Internetu:
12,45€
Knygyne:
14,65€

Romane susipina trys siužetinės linijos: prekyba moterimis, amžiaus vidurio krizė ir Apokalipsė. Gali pasirodyti, kad šios temos niekuo nesusijusios, tačiau, pasak Drugelio efekto, arba Chaoso teorijos, peteliškės sparno plastelėjimas Amazonės džiunglėse sukelia taifūną Japonijoje. Taigi į vergiją parduotos lietuvės merginos kančia ir..

Jurga Ivanauskaitė

Internetu:
11,56€
Knygyne:
13,60€

Ar kada jautėtės svetimi šiame pasaulyje? Ar kartais pagalvojate, kad gyvenate pagal kažkieno Kito sukurtą scenarijų? Ar nemanote, kad Jūsų slapčiausių minčių klausomais? Ar Jūs naudojatės kompiuteriu, ar kompiuteris – Jumis? Ar skaitote laikraščius? Ar perjungiate TV kanalą, kai rodoma reklama? Ar reguliariai valotės dantis? Ar..

Išparduota

Jurgos Ivanauskaitės knygos

Internetu:
7,63€
Knygyne:
8,98€

..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)