Mano pirmasis anglų kalbos žodynas

Mano pirmasis anglų kalbos žodynas

Internetu:
10,58€
Knygyne:
12,45€

Apie

Vartydamas šį žodyną išmoksi 1000 svarbiausių anglų kalbos žodžių ir posakių,dažniausiai pasitaikančių kasdienėje kalboje. Naujus žodžius padės įsiminti 20 didelių teminių iliustracijų. O žodyne pateikti įvairiausi pavyzdžiai ir paaiškinimai leis sup...
Leidykla: Baltos lankos

Informacija

  • Metai 2014
  • Puslapiai 128
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 978995523768

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Mano pirmasis anglų kalbos žodynas “ aprašymas

Mano pirmasis anglų kalbos žodynas

Vartydamas šį žodyną išmoksi 1000 svarbiausių anglų kalbos žodžių ir posakių,dažniausiai pasitaikančių kasdienėje kalboje. Naujus žodžius padės įsiminti 20 didelių teminių iliustracijų. O žodyne pateikti įvairiausi pavyzdžiai ir paaiškinimai leis suprasti kiekvieną aptiktą naują žodį. Nagrinėdamas šį žodyną taip pat sužinosi pagrindines anglų kalbos gramatikos taisykles. Lengvai išmoksi pasakyti savo vardą, amžių, suskaičiuoti, atsakyti į klausimus ir suprasti angliškai kalbančius bendraamžius. Jeigu primirši kokį anglišką žodelį – ne bėda. Knygos pabaigoje atrasi trumpą lietuvių–anglų kalbų žodynėlį. Spalvingai iliustruota, smagiai apipavidalinta knygelė tave taip pat supažindins su Jungtinės Karalystės kultūros ypatumais. Žodynas parengtas remiantis mokymo programomis ir bendraisiais Europos kalbų metmenimis, leidžiančiais pasiekti A1 anglų kalbos mokėjimo lygį.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai