Mažoji leidykla

Išdėstymas:

Inga Liutkevičienė

Internetu:
17,13€
Knygyne:
20,15€

Tai ne muzikos antologija, o populiariai parašyta knyga apie 6-ojo – 9-ojo dešimtmečių estradą. Knygoje šmaikščiai, su lengvu humoru aprašomos neįtikėtinos dainininkų, muzikantų, kompozitorių ir dainų tekstų autorių (Stasio Povilaičio, Birutės Petrikytės, Laimos Žemaitytės, Miko Suraučiaus, Alekso Lemano, Al..

Internetu:
6,16€
Knygyne:
7,25€

Nežinomo autoriaus malda, sukurta pagal Antoine‘ą de Saint-Exupery kūrybą, padedanti tūkstančiams žmonių visame pasaulyje. „...Neprašau tavęs, Viešpatie, stebuklų ir vizijų, tik jėgų kasdienybei. Išmokyk mane mažų žingsnelių meno...“ „...Reikiamą valandėlę atsiųsk man ką nors, kas mylėdamas i&scaro..

Internetu:
12,16€
Knygyne:
14,30€

A book about true happiness In English and Lithuanian. Knygelė apie tikrąjį džiaugsmą anglų-lietuvių kalbomis. This short children‘s story, from 2 to 100 years of age, about two best friend angels and their friendship.  The story teaches readers to value friends and learn to appreciate the everyday things.  The story takes place ..

Artūras A. Skučas

Internetu:
18,40€
Knygyne:
21,65€

Vieno pagrindinių Sąjūdžio steigėjų Artūro A. Skučo knyga „Nepriklausomybės gvardija“ pasakoja apie sudėtingą ir itin svarbų Lietuvos istorijos laikotarpį – Atgimimą, kovą už nepriklausomybę ir pirmuosius mūsų šalies gynybos žingsnius. Prasidėjus Lietuvos atgimimui 1988 metais, po ilgo okupacijos ir priespaudos laikotarp..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)