Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Lietuviais esame mes gimę, lietuviais norime ir būt

Lietuviais esame mes gimę, lietuviais norime ir būt

Internetu:
15,22€
Knygyne:
17,90€

Apie

Knygoje „Lietuviais esame mes gimę, lietuviais norime ir būt. Pilietybės išsaugojimo pagrindai ir argumentai“ teisės mokslų daktarė, advokatė, JAV ir Lietuvos pilietė Regina Gytė Narušienė rašo apie pilietybės reikšmę, svarbą, sudėtį, trūkumus ir ...

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 168
  • ISBN 9786098218084

Knygos „Lietuviais esame mes gimę, lietuviais norime ir būt“ aprašymas

Knygoje „Lietuviais esame mes gimę, lietuviais norime ir būt. Pilietybės išsaugojimo pagrindai ir argumentai“ teisės mokslų daktarė, advokatė, JAV ir Lietuvos pilietė Regina Gytė Narušienė rašo apie pilietybės reikšmę, svarbą, sudėtį, trūkumus ir galimybes ją įteisinant. Autorė įsitikinusi - pilietybės klausimo sprendimo nebegalima atidėlioti, nes prarasime dar daugiau lietuvių tautos.

Knyga „Lietuviais esame mes gimę, lietuviais norime ir būt. Pilietybės išsaugojimo pagrindai ir argumentai“ vertinga ne tik teisininkės įžvalgomis, analize, pasiūlymais, bet ir dokumentų priedais. Dabar visi, kas domisi pilietybės reikalais, visą naudingą informaciją ras vienoje vietoje – šioje knygoje. 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai