Mokomės etikos. Pratybų sąsiuvinis 5 kl.

Mokomės etikos. Pratybų sąsiuvinis 5 kl.

Internetu:
7,84€
Knygyne:
8,25€

Apie

Šio pratybų sąsiuvinio sandara tokia pati kaip penktokų vadovėlio Mokausi etikos. Jis susideda iš keturių skyrių (Saviugda ir savisauga: Aš–Asmuo,
Leidykla: Tyto alba

Informacija

  • Metai 2011
  • Puslapiai 110
  • Leidykla Tyto alba
  • ISBN 978998616835

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Mokomės etikos. Pratybų sąsiuvinis 5 kl. “ aprašymas

Mokomės etikos. Pratybų sąsiuvinis 5 kl.

Šio pratybų sąsiuvinio sandara tokia pati kaip penktokų vadovėlio Mokausi etikos. Jis susideda iš keturių skyrių (Saviugda ir savisauga: Aš–Asmuo, Dialoginis bendravimas: Aš–Tu, Socialiniai santykiai: Aš–Mes, Santykis su pasauliu: Aš–Tai). Pratybų sąsiuvinyje teikiamos užduotys padės mokiniams prisiminti per pamokas nagrinėtus klausimus, geriau suprasti pamokos medžiagą, ją analizuoti, įtvirtinti ir kūrybiškai taikyti. Taip pat skatins mąstyti, geriau suprasti save, analizuoti ne tik vadovėlio tekstus, bet ir savo elgesio motyvus, nuostatas, padės susikaupti, suvokti savo ir kitų patirtį. Pratybų sąsiuvinyje mokiniai ras bendraamžių minčių, piešinių, atspindinčių nagrinėjamos temos interpretaciją. Šis pratybų sąsiuvinis – vertingas pagalbininkas ieškant savo tapatumo ir siekiant įprasminti gyvenimą.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai