Pasakiška vaikystė

15,53€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
16,35€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Lucilijus
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 144
  • ISBN 9789955326212

„Pasakiška vaikystė“ aprašymas

Knyga „Pasakiška vaikystė“ – dviejų pedagogių įgyvendinta svajonė, darbo metodų ir rezultatų apžvalga, naujas požiūris į muzikos, meninių ir kitų visapusiškai vaiką lavinančių veiklų sintezę. Šių dienų pasaulyje būtina kūrybiškai panaudoti ir pritaikyti įgytas žinias, todėl nuostata ugdyti kūrybingą, į saviraišką, patyrimus ir atradimus linkusią asmenybę tapo svarbia žinių visuomenės ugdymo prielaida.

Knyga skirta padėti mokytojui atskleisti vaikų kūrybinį potencialą, plėsti įdomių veiklų bagažą. Ji iliustruojama įvairių veiklų pavyzdžiais, enciklopedinėmis žiniomis, eilėmis, tautosaka, muzikiniais ir ritminiais kūriniais. Knyga sudaryta iš keturių temų: „Labas, margaspalvi rudenėli“, „Karališka Lietuva“, „Paukšteliai giesmininkai“ ir „Pasakiška vaikystė“. Pradžios eilėraštukas lyg trumpas jų pristatymas – kelionė per keturis metų laikus. Kiekviena tema turi po dvi dalis – muzikinę ir meninę. Muzikinėje dalyje pateikiama kuo įvairiapusiškesnio muzikinio ugdymo veikla: vokaliniai, ritminiai, kvėpavimo pratimai, eilėraštukai, dainelės (daugelis jų enciklopedinių žinių ir dorovinio pasaulio pažinimo pagrindu), muzikinės veiklos, skirtos vaikų mobilumui skatinti. Taip pat yra improvizacinių, atminties, dėmesio koncentracijos, smulkiosios, stambiosios motorikos lavinimo žaidimų bei aktyvaus ir pasyvaus muzikos klausymo, kurio metu aktyvinami abu smegenų pusrutuliai, užduočių. Meninėje dalyje pateikiama įvairių meninių veiklų apžvalga. Kiekvienai temai atrinkta ir adaptuota enciklopedinių žinių, eilėraščių, eksperimentų, žaidimų, įvairių darbelių, patarlių ir mįslių. Muzikinė ir meninė dalys papildo viena kitą.

Ši metodinė priemonė yra universali. Ja gali naudotis ikimokyklinio, pradinio, meninio ugdymo pedagogai, muzikos mokytojai ir, žinoma, tėvai. Kiekviena tema turi atitinkamas ikonėles, skatinančias pedagogus, tėvus surasti sąsajas tarp muzikinės ir meninės dalies. Taip pat nurodomos muzikinės natos, papildomos rekomendacijos ir veiklos namuose su tėvais.


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti