Septynios galimybės

15,22€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
17,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius Juozas Ruolia
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 208
  • ISBN 9786090155646

Knygos „Septynios galimybės“ aprašymas

Juozas Ruolia – Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiaus kavalierius, nusipelnęs Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojas, oficialiai pripažintas fitoterapeutas, užsiimantis klinikine praktika onkologijos srityje.

„ioje knygoje su Jumis dalijuosi nuo vėžio saugančiais fitoterapiniais receptais, kuriuos sukūriau per 30 profesinės patirties metų. 

Nors vėžys klastinga liga, bet, patikėkit, tai dar nėra mirties nuosprendis. Rimtai ir laiku gydant pirmos bei antros stadijos vėžį, liga dažnai atsitraukia.

Diagnozavus ligą visų pirma būtina pereiti visus tradicinius vėžio gydymo etapus. Gydymą žoliniais preparatais kaip papildomą būdą siūlau tik pabaigus tradicinį gydymą.“

Juozas Ruolia


VERTA ATSIMINTI

  • Kivis, avokadas, obuolys ir rauginti kopūstai – moters apsauga nuo krūties vėžio.
  • Jūrų kopūstai – tai visa Mendelejevo lentelė.
  • Selenas – tobuliausias pagalbininkas vėžinius genus paveldėjusiems žmonėms.
  • Propolis – vienas stipriausių natūralių antibiotikų.


„Knyga, sušildyta Juozo Ruolios meile fitoterapijai, remiasi autoriaus mokėjimu ir žinojimu. J. Ruolia šioje knygoje kalba apie kompleksinio gydymo programą nuo vėžio atkryčio, siūlo priemones, ne tik slopinančias auglio augimą, bet ir stiprinančias imunitetą, organizmo sistemų veiklą, gerinančias onkologinių ligonių gyvenimo kokybę.

Knyga turi tvirtą mokslinį pagrindą, ji grįsta autoriaus asmenine patirtimi ir pagarba tradicinei fitoterapijai, tačiau joje rasime ir kritinių pastabų, siūlančių atsargiai vertinti liaudies medicinos paveldą. Ji pravers ne tik gydytojams onkologams, bet ir plačiam skaitytojų ratui, kitaip sakant – žmonėms, norintiems gyventi sveikai, bandantiems išvengti nelemto vėžio ar jo atkryčio.“

Prof. habil. dr. Vytautas Budnikas


Daugiau informacijos apie fitoterapiją onkologijoje galite rasti www.ruolia.eu Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti