Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Uždraustoji knyga

Uždraustoji knyga

Internetu:
13,43€
Knygyne:
15,80€

Apie

Kai reikia įkvėpimo… Kai reikia palaikymo… Kai reikia nusiraminimo… Ši knyga taps nepamainoma gelbėtoja. UŽDRAUSTOJI KNYGA – pati svarbiausia ir paskutinė Levo Tolstojaus knyga, trijų paskutinių jo gyvenimo dešimtmečių apmąstymų rezultatas, uždrau...
Leidykla: Obuolys

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 432
  • ISBN 9786094840357

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Uždraustoji knyga“ aprašymas

Uždraustoji knyga

Kai reikia įkvėpimo… Kai reikia palaikymo… Kai reikia nusiraminimo… Ši knyga taps nepamainoma gelbėtoja. UŽDRAUSTOJI KNYGA – pati svarbiausia ir paskutinė Levo Tolstojaus knyga, trijų paskutinių jo gyvenimo dešimtmečių apmąstymų rezultatas, uždraustas ir lyg šiol neišleistas Rusijoje. Jūsų rankose netrukus atsidurs įstabaus grožio kolekcinis lietuviškas leidimas, vis dar aktualus (o gal net svarbesnis šiais sunkiais laikais!) kaip ir 1894-aisiais, kai pirmąsyk buvo išleistas Vokietijoje.

Kas šioji knyga, įkvėpusi Mahatma Gandį pasirinkti Taikos ir Tiesos kelią?

Kuo šis kūrinys pakerėjo milijonus skaitytojų visame pasaulyje, įskaitant garsiausius XX a. mąstytojus ir pokyčių šauklius – Martiną Lutherį Kingą, Jamesą Lawsoną, Thich Nhat Hanhą?

UŽDRAUSTOJI KNYGA, dar žinoma pavadinimu „Dievo karalystė jumyse“, anot Gandžio, yra „nepriklausomo mąstymo, gilios moralės ir tiesos šaltinis“.

Tai – ne religinis traktatas, o filosofija, kuria reikia vadovautis gyvenime.

XXI amžiuje, kai pasaulis susiduria su griūvančiomis santvarkomis ir sienomis, silpstančiomis supervalstybėmis ir naujais tolerancijos iššūkiais, ši knyga gali tapti kelrode žvaigžde kitaip mąstantiems ir pokyčių savo gyvenime išsiilgusiems žmonėms.

Meilė yra gyvenimas. Viską, ką suprantu, aš suprantu, nes myliu.  Viskas yra, viskas egzistuoja tik todėl, kad myliu.  Meilė yra Dievas ir mirtis reiškia, kad aš, meilės  dalelytė, grįšiu į pagrindinį ir amžiną šaltinį.

– Levas Tolstojus


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai