ispardavimas -86%
Žinovų klubas su CD. Intelektualus žaidimas

Žinovų klubas su CD. Intelektualus žaidimas

Nauja kaina:
1,00€
Sena kaina:
6,92€
Sutaupote:
5,92€

Apie

„Žinovų klubas" – tai radijo stoties „Laisvoji banga" rengiamas ir transliuojamas azartiškas klausimų-atsakymų žaidimas, kuris vienu metu žaidžiamas ir knygynuose „Vaga". Šioje knygoje rasite ne tik rinktinių, radijo eteryje nuskambėjusių, klaus...
Leidykla: Leidykla VAGA

Informacija

  • Metai 2012
  • Puslapiai 112
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 978541502234

Knygos „Žinovų klubas su CD. Intelektualus žaidimas “ aprašymas

Žinovų klubas su CD. Intelektualus žaidimas

„Žinovų klubas" – tai radijo stoties „Laisvoji banga" rengiamas ir transliuojamas azartiškas klausimų-atsakymų žaidimas, kuris vienu metu žaidžiamas ir knygynuose „Vaga". Šioje knygoje rasite ne tik rinktinių, radijo eteryje nuskambėjusių, klausimų ir atsakymų žinyną, bet ir žaidimo garso įrašą, kuris atstos žaidimo vedėją, o chronometras kurstys azartą, - atsakymui pateikti skiriama lygiai minutė. Žaidimas yra sudarytas iš 53 turų įvairiausiomis temomis smalsiems ir azartiškiems žaidėjams.
„Žinovų klubas" 2011 m. tapo pirmuoju žaidimu Lietuvos radijo istorijoje, kuomet interaktyviame radijo žaidime vienu metu dalyvavo daugiau kaip 250 knygynuose „Vaga" registruotų žaidėjų.
 
Aleksandras Sergejevičius Puškinas rašė: „Nori būti protingas – mokykis, nori būti rojuje – melskis." Ką, anot A. Puškino, reikia daryti, norint būti pragare?
 
Kokia figūra šachmatų žaidime gali padaryti karjerą?
 
Prisiminkite Mažylį ir Karlsoną, kuris gyveno ant stogo. Ir freken Bok. Kas yra freken?

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai