Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo

12,61€
15,20€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Garnelis
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 468
  • Leidykla Garnelis
  • ISBN 9789955883531

„Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo “ aprašymas

Tai - žymios švedų rašytojos Astridos Lindgren knyga, virš 50 metų žavinti milijonus vaikų visame pasaulyje. 

„Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo” – tai 3 istorijos apie berniuką Mažylį ir jo geriausią draugą Karlsoną. Pastarasis gyvena ant stogo, moka skraidyti ir ištisai įsivelia į nuotykius. Mažylis – mėlynakis berniukas, besidžiaugiantis paprastu gyvenimu. Susipažinęs su Karlsoną jis pasineria į nutrūktgalvišką pasaulį.

Karlsonas - žemas, apkūnus ir per daug savimi pasitikintis vyrukas. Jis gyvena namuke už kamino ant daugiabučio namo stogo Stokholme. Kai Karlsonas spusteli ant pilvo esantį mygtuką, įsijungia varikliukas su propeleriu ant nugaros ir leidžia jam skraidyti. Karlsonas yra absoliuti Mažylio priešingybė. Jis pasitiki savimi, krečia išdaigas, yra beatodairiškas. Tai pagelbėja Mažyliui pasikeisti: įveikti kompleksus ir įgauti drąsos. 

Knyga A. Lindgren pelnė pasaulinę šlovę ir buvo išverstaa daugiau nei į 40 kalbų. Susižavėjusiusius šiais veikėjais, kviečiame giliau pažinti kitus A. Lindgren veikėjus: „Pepę Ilgakojinę", „Padaužų kiemo vaikus", „Emilį iš Lionebergos". 

Astrida Anna Emilia Lindgren (mergautinė pavardė Ericsson; 1907 m. lapkričio 14 d. - 2002 m. sausio 28 d.) - švedų grožinės literatūros ir scenarijų rašytoja. Labiausiai žinoma dėl kelių knygų vaikams serijų: „Pepė Ilgakojinė", „Emilis iš Lionebergos", „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo" ir fantastinių romanų vaikams „Ronja plėšiko duktė" bei „Broliai Liūtaširdžiai". A. Lindgren dirbo Stokholmo leidyklos „Rabén & Sjögren" vaikų literatūros redakcijoje ir parašė daugiau kaip 30 knygų vaikams. 2017 m. sausio mėn. apskaičiuota, kad ji yra 18-ta labiausiai verčiama pasaulio autorė ir ketvirta labiausiai verčiama vaikų rašytoja po Enid Blyton, Hanso Christiano Anderseno ir brolių Grimmų. Iki šiol visame pasaulyje parduota apie 167 mln. jos knygų.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti