Šarlotės voratinklis

Leidykla: Nieko rimto
Autorius E.B. White
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 152
  • ISBN 9786094416583

Knygos „Šarlotės voratinklis“ aprašymas

„– Tu nori draugo, Vilburi? – paklausė balselis. – Aš būsiu tavo draugė. Visą dieną tave stebėjau, ir tu man patinki.

– Bet aš tavęs nematau, – atsakė Vilburis ir pašoko ant kojų. – Kur tu esi? Ir kas tu esi?

– Aš esu čia, viršuje, – atsakė balselis. – Dabar miegok, o rytą pamatysi mane."

Kartais, kad norai išsipildytų, reikia tikro stebuklo. Kartais nuoširdi draugystė gali tapti tuo stebuklu, kuris nušvies tamsiausią naktį ir net sunkiausią valandą patars, ką daryti.

Mažasis Vilburis – mielas rausvas paršelis. Jį išgelbėjo drąsuolė gyvūnus mylėtoja Fernė. Bet Fernė negali viso laiko praleisti tvarte kartu su Vilburiu. Jai reikia ir į mokyklą, ir pas kitus vaikus. Paršelis pradeda jaustis vienišas. Kas galėjo pamanyti, kad geriausia drauge taps palubėje tinklus mezganti voriukė Šarlotė?

Tai žavi istorija visai šeimai apie tikrą draugystę, gebančią ne tik pakeisti gyvenimą, bet ir išgelbėti gyvybę.

E. B. White'as (1899–1985) – daugeliui žinomų, filmais virtusių istorijų „Stiuartas Litlis” ir „Šarlotės voratinklis”, autorius. 1970 m. rašytojas įvertintas Lauros Ingalls Wilder premija. „Šarlotės voratinklis“ – literatūros klasika tapusi miela istorija apie atsidavusią draugystę ir stebuklus, kuriuos gebame padaryti vieni dėl kitų. Rašytojas meistriškai piešia gamtos peizažus ir jaukiai bei su humoru pasakoja apie žmonių ir gyvūnų gyvenimus. 1973 m. „Hanna-Barbera Productions" ir „Sagittarius Productions" sukūrė animacinį filmą „Šarlotės voratinklis". 2003 m. „Paramount" išleido tiesioginį tęsinį „Šarlotės voratinklis 2". 2006 m. išleista E. B. White'o originalios istorijos vaidybinio filmo versija. Pagal šią adaptaciją 2006 m. taip pat išleistas vaizdo žaidimas.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti