Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Plėšikas Hocenplocas ištrūksta į laisvę

Plėšikas Hocenplocas ištrūksta į laisvę

7,24€
Knygyne:
10,35€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 120
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 9786094415050

Knygos „Plėšikas Hocenplocas ištrūksta į laisvę “ aprašymas

DĖMESIO, DĖMESIO! Mieste vyksta šiurpūs dalykai! Iš areštinės pabėgo baisus nusikaltėlis plėšikas Hocenplocas! Ir jau spėjo prikrėsti eibių: pagrobė miesto policininko uniformą, šalmą, batus ir net kojines, o jį patį surišo gaisrinės žarna; įsiveržė į Kaspariuko močiutės namus ir surijo visas dešreles ir puodą raugintų kopūstų; taip išgąsdino močiutę, kad ši apalpo.Ir tai dar ne viskas – šiuo metu pažeidėjas planuoja naujus nedorus plėšikiškus darbelius. Pats laikas Kaspariukui su Zepuku ko nors imtis!

Vienas linksmiausių pasaulio vaikų rašytojų Otfried Preußler (1923–2013) – daugiau nei kelių dešimčių nepamirštamų istorijų autorius, už kurias du kartus buvo apdovanotas aukščiausiu nacionaliniu Vokietijos vaikų literatūros apdovanojimu. Šmaikštūs pasakojimai apie plėšiką Hocenplocą jau yra tapę vaikų literatūros klasika, džiuginančia ne vieną skaitytojų kartą. Jūsų rankose – antroji trilogijos apie Kaspariuko ir Zepuko nuotykius dalis. Pirmą kartą Lietuvoje trilogijos knygos leidžiamos su spalvotomis vokiečių dailininko F. J. Tripo iliustracijomis.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti