Aukšto efektyvumo įpročiai

16,07€
18,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 448
  • ISBN 9786099637419

Knygos „Aukšto efektyvumo įpročiai“ aprašymas

ŠIE ĮPROČIAI PADARYS JUS NEPAPRASTUS.

Per pastaruosius dvidešimt metų autorius Brendon'as Burchard'as buvo apsėstas atsakyti į tris klausimus:

Kodėl kai kuriems žmonėms ir komandoms sekasi greičiau nei kitiems ir jie išlaiko tokią sėkmę ilgą laiką?

Kodėl vieni iš tų, kurie tai daro, yra apgailėtini, o kiti nuolat laimingi?

Kas pirmiausia skatina žmones siekti aukštesnio sėkmės lygio ir kokia praktika padeda jiems labiausiai tobulėti?

Atlikęs išsamius originalius tyrimus ir dešimtmetį būdamas pirmaujančiu pasaulyje aukštos kokybės treneriu, Brendon'as rado atsakymus. Pasirodo, tik šeši sąmoningi įpročiai suteikia pranašumo. Kiekvienas gali praktikuoti šiuos įpročius, o kai tai daro, jų gyvenime, santykiuose ir karjeroje nutinka nepaprastų dalykų.

Kokie įpročiai gali padėti jums pasiekti ilgalaikę sėkmę ir gyvybingą gerovę, nepaisant jūsų amžiaus, karjeros, stipriųjų pusių ar asmenybės? Norėdami tapti aukšto efektyvumo meistru, turite siekti aiškumo, generuoti energiją, didinti poreikį, didinti produktyvumą, ugdyti įtaką ir parodyti drąsą. Apie meną ir mokslą, kaip visa tai įgyvendinti, yra ši knyga.

Nesvarbu, ar norite nuveikti daugiau, geriau vadovauti kitiems, greičiau lavinti įgūdžius ar žymiai padidinti džiaugsmo ir pasitikėjimo jausmą, šioje knygoje aprašyti įpročiai padės tai pasiekti greičiau. Kiekvieną iš šešių įpročių iliustruoja galingos vinjetės, pažangiausi mokslai, susimąstyti skatinantys pratimai ir realios kasdienės praktikos, kurias galite įgyvendinti jau dabar.

Jei kada nors norėjote mokslu pagrįsto, širdies gerumu ir dėkingumu paremto plano, kaip gyventi kokybiškiau, tai jūsų rankose. Geriausia, kad galite įvertinti savo pažangą.

Brendon Buchard – pasaulinio lygio aukšto efektyvumo treneris, 3 kartus New York Times bestselerių autorius ir vienas iš labiausiai žiūrimų, cituojamų ir sekamų asmeninio ugdymo trenerių istorijoje.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti