Britannica enciklopedija. Infografika

31,54€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
37,10€
Išankstinė prekyba
Planuojame turėti 2024-07-08 Įsigyjus šią prekę užsakymas bus pradėtas vykdyti jai atkeliavus į mūsų sandėlį.
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 336
  • ISBN 9786090161166

Knygos „Britannica enciklopedija. Infografika“ aprašymas

100 FAKTŲ IR SKAIČIŲ APIE ŽEMĘ, KOSMOSĄ, GYVŪNUS, ŽMOGAUS KŪNĄ, TECHNOLOGIJAS IR KITUS DALYKUS PERTEIKTŲ ILIUSTRACIJOMIS 

NAUJOVIŠKA ENCIKLOPEDIJA, KURIOJE PRABYLA PAVEIKSLĖLIAI!

Susipažinkite su greičiausiais, stipriausiais ir pavojingiausiais gyvūnais pasaulyje. Išsiaiškinkite, kiek vonių per gyvenimą prisnargliuojate. Sužinokite, kiek planetų tilptų tarp Žemės ir Mėnulio... ir dar daug kitų įdomių faktų apie kosmosą, Žemę, gyvūnus, žmones, technologijas ir kita. 

Šioje vaizdinėje enciklopedijoje, parengtoje daugybės savo srities specialistų, rasite šimtus infografikų ir aukščiausios kokybės fotografijų. Tai padės jums naujai pažvelgti į pasaulį ir geriau jį suprasti. 

Mokytis naujų dalykų dar niekada nebuvo taip smagu!

„Britannica enciklopedija. Infografika“

  • Skaitytojams nuo 7 metų ir visai šeimai.
  • Vaizdinė informacija padės geriau suprasti įvairias mokslo temas, suvokti dydžių mastus, skirtis ir sąsajas. 
  • Įkvepiantis pavyzdys, kaip infografikai gali padaryti pasakojimą kur kas įdomesnį, aiškesnį ir įtaigesnį. Tai tikrai pravers mokantis ir studijuojant!

Valentina D’Efilippo – duomenų dizainerė, pripažinta tarptautiniu mastu. Unikalus Valentinos kūrybiškumo, istorijų pasakojimo ir duomenimis grįstų įžvalgų derinys leido jai bendradarbiauti su įvairiomis organizacijomis, teatrais, parodų organizatoriais, startuoliais ir pasauliniais prekių ženklais. Ji tapo tikra duomenų vizualizavimo ir informacijos dizaino srities lydere.

Andrew Pettie – rašytojas, redaktorius ir žurnalistas, dirbęs su didžiausiais Jungtinės Karalystės laikraščiais, kurį laiką jis buvo ir „The Daily Telegraph“ kultūros skilties vyriausiasis redaktorius. Dabar daug dirba su „Britannica group“. 

Conrad Quilty-Harper – žurnalistas, dirbęs su didžiausiais Jungtinės Karalystės laikraščiais, žurnalais, naujienų portalais. Savo darbuose jis dažnai pasitelkia infografikus, norėdamas kuo aiškiau ir įtaigiau pasakoti istoriją. Padėjo sudaryti keletą vaikams ir jaunimui skirtų pažintinių knygų apie mokslą .

„Britannica group“ – Didžiosios Britanijos įmonė, kurianti žodynus, pažintines knygas ir enciklopedijas jau 250 metų. Ji siekia įžiebti vaikams smalsumą ir pažinimo džiaugsmą, todėl su geriausiais autoriais ir ekspertai kuria įtraukiančias, informatyvias, moksliškai tikslias knygas jauniesiems skaitytojams.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti