Idealiai tinkantis kostiumas

Idealiai tinkantis kostiumas

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Obuolys
Informacija
  • Metai 2016
  • Puslapiai 288
  • Leidykla Obuolys
  • ISBN 9786090401538

Knygos „Idealiai tinkantis kostiumas “ aprašymas

Apranga itin svarbi sėkmingam vyrui, kuris įveikdamas kasdienius iššūkius turi jaustis patogiai, o atrodyti – nepriekaištingai. Vis dėlto bandant išsirinkti tinkančius marškinius ar batus lengva sutrikti dėl prekių gausos, o tinkamo kostiumo paieškos gali tapti tikru išbandymu. Šioje knygoje Algirdas Gricius surašė svarbiausias taisykles ir principus, kurie padės nepaklysti vyrų stiliaus labirintuose. Pateikta informacija ir daugybė iliustracijų pravers tiek ieškantiems kostiumo ypatingai progai, tiek norintiems solidžiai atrodyti kiekvieną dieną. Knyga padalyta į dvi dalis. Pirmoji skirta bendram supratimui apie stilių ir aprangą. Čia rasite patarimų ir pavyzdžių, kaip rengtis pagal savo kūno sudėjimą, kokie yra pagrindiniai aprangos kodai, kokius drabužius rekomenduojama turėti spintoje ir kaip viską suderinti. Antroje dalyje aprašomi drabužių ir batų ypatumai, derinimo subtilybės ir patariama, kaip juos dėvėti ir prižiūrėti. Taip pat pateikta ir įvairių aprangos derinių, kuriuos galėsite susikurti patys iš tam tikro tipo drabužių. Skaitydami knygą sužinosite: Kaip surasti savo stilių; Ką dėvėti ar ko nedėvėti, priklausomai nuo kūno sudėjimo; Kas turėtų būti kiekvieno vyro drabužių spintoje; Kaip išvengti aprangos kodo klaidų; Kaip tinkamai pasirinkti gamintojų nurodytus drabužių dydžius; Kaip išsirinkti idealiai tinkantį kostiumą, kelnes ar marškinius; Būtiniausią informaciją apie batus ir jų priežiūrą.

 

„Rašydamas knygą stengiausi viską pateikti taip, kad būtų lengvai suprantama, surandama ir pritaikoma kasdieniame gyvenime. Norėjau parodyti, kad apranga, jos derinimas ir bendras stiliaus supratimas tikrai nėra raketų mokslas, tai perprasti ir pritaikyti sau gali kiekvienas vyras, kuris įdės šiek tiek pastangų ir skirs laiko perskaityti šiai knygai.“ – Algirdas Gricius

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti