Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Iš nuomšiko gyvenimo

Iš nuomšiko gyvenimo

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Informacija
  • Metai 2010
  • Puslapiai 156
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 9789955683988

Knygos „Iš nuomšiko gyvenimo “ aprašymas

 

Kritikai šį kūrinį vertina kaip vaikų literatūros klasiką tapsiančią knygą. Tai istorija apie sunkią vaikystę, pasakojama paties vaiko.

Pačioje knygos pradžioje autorius paaiškina, kas yra nuomšikas – tai vaikas, kurį galima išsinuomoti. Kūrinyje pasakojama apie vaikų namus ir juose augančiųjų kasdienybę. Istorija itin realistinė, dėl ko tampa tik dar liūdnesnė. Rašytojas stebina savo išmone, sugebėjimu paaiškinti skaudžius dalykus nepiktnaudžiaujant, o priverčiant žvilgtelėti giliau.

„Iš nuomšiko gyvenimo“ – naujausia ir paskutinė Gendručio Morkūno, dukart pripažinto geriausių knygų paaugliams rašytoju, kūrinys. Ši istorija, papasakota nuomšiko vardu – be galo tikra, parašyta neprilygstamu G. Morkūno stiliumi, šokiruojanti, kaip ir visos jo knygos, bet su laiminga pabaiga.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti