Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena elakcija -30%
Laimė yra lapė

Laimė yra lapė

Internetu:
8,75€
Sena kaina:
12,50€
Sutaupote:
3,75€

Apie

Devintas knygos „Laimė yra lapė“ tiražas!Kartą viename parke, namelyje medyje, gyveno šeima: berniukas Povilas, molinius puodus lipdanti mama ir malūnsparnį pilotuojantis tėtis. Šeima turėjo tradiciją: kartu susėsti valgyti bande...
Leidykla: Tikra knyga

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 48
  • ISBN 9786098142631

Knygos „Laimė yra lapė“ aprašymas

Devintas knygos „Laimė yra lapė“ tiražas!


Kartą viename parke, namelyje medyje, gyveno šeima: berniukas Povilas, molinius puodus lipdanti mama ir malūnsparnį pilotuojantis tėtis. Šeima turėjo tradiciją: kartu susėsti valgyti bandelių su arbata, tad Povilas kasdien traukdavo į kepyklą. Vieną dieną iš ten grįždamas berniukas pamatė sūpynėse skriejančią lapę ir nuo tada jo gyvenimas jau nebebuvo toks, koks buvęs.


Knyga skirta 5-10 metų vaikams, tačiau joje pasakojama istorija, vertybės sujaudins ne tik mažą, bet ir didelį. Ši knyga apie tai, kas svarbu kiekvienam - apie dosnumą, praradimo liūdesį ir atradimo džiaugsmą. Apie laimę.


Knyga „Laimė yra lapė“ apdovanota ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. „Laimė yra lapė“ 2019 m. buvo įvertinta kaip vienintelė lietuviška knyga, pelniusi apdovanojimą Amerikoje („The Batchelder“), o 2017 metais išrinkta METŲ knyga vaikams.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai