ispardavimas -30%
Mėgintuvėlis. Enciklopedija kitaip

Mėgintuvėlis. Enciklopedija kitaip

Nauja kaina:
10,47€
Sena kaina:
14,95€
Sutaupote:
4,48€

Apie

Mokslininkų gatvės laboratorijoje gyvena smalsuolis Mėgintuvėlis, jis mėgsta išbandyti vis ką nors naujo. Todėl ir jo vardas kilęs iš žodžio „mėginti“. Mėgintuvėlis draugiškas, drąsus ir labai gudrus. Visi draugai ...
Leidykla: Alma littera

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 128
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 978609012713

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Mėgintuvėlis. Enciklopedija kitaip “ aprašymas

Mėgintuvėlis. Enciklopedija kitaip

Mokslininkų gatvės laboratorijoje gyvena smalsuolis Mėgintuvėlis, jis mėgsta išbandyti vis ką nors naujo. Todėl ir jo vardas kilęs iš žodžio „mėginti“. Mėgintuvėlis draugiškas, drąsus ir labai gudrus. Visi draugai nekantraudavo su juo susitikti – išgirsti apie didžiuosius mokslininkus ir jų išradimus, sužinoti stulbinamų dalykų, pamatyti visokiausių reiškinių ir patirti įvairiausių nuotykių! Mokykis, eksperimentuok ir patirk nepamirštamų nuotykių su Mėgintuvėliu IR TU! SUŽINOK, kas išrado telefoną, kaip formuojasi kristalai, kas pirmas nusileido Mėnulyje, kodėl medžių lapai keičia spalvą ir daugybę kitų atsakymų. IŠMOK sukurti slaptą raštą, pasigaminti debesį, pakeisti gėlių spalvą, skraidinti savo sukurtą kometą ir daug kitų gudrybių.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai